Baví tě analýza dat? Jsme mezinárodní tým datových analytiků, process-miningových architektů a konzultantů, který pracuje pro největší podniky na trhu. Analyzujeme jejich data z provozu firmy s využitím technologie Celonis Process Mining a našich sofistikovaných machine learning algoritmů, abychom jim uměli říct, co se v jejich firmě přesně děje a co by bylo možné dělat efektivněji.

Jsme moderní a rychle rostoucí firma. Sídlíme v německém Mnichově, ale pobočky máme i na Tchaj-wanu, v USA, a nově také v Praze. Pro většinu klientů jsou naše výstupy již zcela nepostradatelné a dá se říct, že v tom, co děláme, jsme světovými lídry. Celonis, na kterém svá řešení stavíme, je německý technologický „jednorožec“. Najdeš u nás mimořádně zajímavé pracovní prostředí a budeš mít příležitost nahlédnout pod pokličku fungování některých z největších světových společností.

Odpovědnosti

Jako datový analytik nebo analytička budeš mostem mezi businessem a IT. Budeš to právě ty, kdo pomůže našim zákazníkům proniknout do spletitých firemních procesů. Díky tobě se největší organizace na světě stanou efektivnější! To pochopitelně obnáší spoustu povinností.

V první řadě budeš mít zodpovědnost za perfektní technickou implementaci. Návrh datové „pajplajny“ z databáze do cloudu, datové transformace pomocí jazyka SQL, budování proaktivních BI reportů, automatizace procesních workflows, nebo pokročilé programování machine-learning algoritmů pro prediktivní analýzy v Pythonu - s tím vším u nás přijdeš do kontaktu!

Kromě toho budeš mít občas call se zákazníky, kde zjistíš, co očekávají. Tato komunikace je při naší práci stejně důležitá jako technický výstup, protože jen díky ní lze řešení navrhnout adekvátně k problému.

Práce u nás zkrátka vyžaduje porozumění potřebám našich zákazníků, přenesení jejich představ do technického řešení a schopnost komunikovat výstupy osobám s rozhodovacími pravomocemi a vyššímu managementu.

Ale neboj, všechno tě naučíme a nikdy tě v tom nenecháme samotného/samotnou!

Požadavky

 • Analytické myšlení
 • Prokazatelné zkušenosti s programovacím jazykem jako je SQL, Python nebo R
 • Velmi dobré komunikační schopnosti
 • Vášeň pro IT a data a cit pro sofistikované procesy
 • Smysl pro změnu k lepšímu
 • Nadšení pro kreativní práci a řešení složitých problémů
 • Výborná znalost angličtiny (další cizí jazyk, zejména němčina, je výhodou)

Co nabízíme

 • Mzdu 48-62.000 Kč s možností bonusů na základě odvedeného výkonu
 • Flexibilní pracovní dobu
 • Možnost práce z domova (40-90 %)
 • 25 dní dovolené ročně, k tomu 3 dny zdravotního volna (sickdays)
 • Velmi plochou firemní hierarchii
 • Přátelskou pracovní atmosféru s inovativním duchem startupů a vysokou mírou osobní odpovědnosti
 • Úžasnou kancelář v nejvyšším patře kancelářské budovy ve středu hip čtvrti Karlín se střešní terasou a výhledem na Pražský hrad
 • Pracovní cesty do centrály v Mnichově a k zákazníkům po celém světě

Jak se přihlásit?
Stačí nám zaslat svou žádost včetně životopisu!

Těšíme se, až tě poznáme!


Informace o pozici

Společnost
Processand s.r.o.
Adresa
Thámova 166/18, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná)
Plat
Plat: 48 000 – 62 000 Kč / měsíc
Benefity: Notebook, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Technika a vývoj, Procesní inženýr, Business Intelligence Specialist, SAP konzultant, Data scientist, Business analytik, Datový analytik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.


Processand s.r.o., Jakub Dvořák