Jsme výrobní firma se zahraniční účastí a patříme mezi významné výrobce společenských her a puzzlí v České Republice a okolních zemí.

DTP OPERÁTOR

Náplň práce:

  • Zpracování podkladů pomocí počítačových programů (Adobe - InDesing, Illustrator) v rámci předtiskové přípravy pro ofsetový tisk.
  • Vstupní, průběžná a výstupní kontrola údajů, dodaných a odeslaných podkladů – schvalování dat se zákazníky.
  • Zhotovení kontrolních nátisků a plotrů na velkoformátovém digitálním tiskovém stroji Epson.
  • Archivace a evidence zpracovaných datových souborů tiskovin.
  • Kontrola kvality u samotného produkčního tisku (náhledy).

Požadujeme:

  • znalost předtiskové přípravy, polygrafie z pohledu DTP, přípravy dat pro tisk
  • ŘP skupiny B
  • uživatelská znalost MS Office
  • komunikativnost, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, flexibilita

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • po zapracování možnost částečného home office
  • příspěvek na stravování
  • motivující finanční ohodnocení
  • mobilní telefon
  • poskytování záloh
  • práci v rodinné, stále se rozrůstající firmě

Nástup: IHNED

Společnost
O.K. Oriens Karton s.r.o.
Adresa
K Pískovně 108, Mnichovo Hradiště – Veselá
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Administrativa, Vydavatelství, tisk a polygrafie, DTP operátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.