Provozujeme více než 4 000 km plynovodů a naším posláním je poskytovat našim zákazníkům nákladově efektivní, bezpečné a spolehlivé přepravní služby 24 hodin denně 7 dní v týdnu a poskytovat dostatečnou kapacitu pro každou relevantní situaci dodávek plynu.

Interní konzultant SAP – FI, AM a CO

Máte zájem o správu systému SAP v utilitní společnosti, která se zabývá přepravou zemního plynu?

Chcete se podílet na projektech, které slouží k rozvoji přepravní plynárenské soustavy NET4GAS?

Chcete se dále rozvíjet v oblasti SAP nebo jiných IT oblastech?

Můžete se přidat do kompetenčního centra IT týmu jako interní specialista na oblast SAP FI, AM, CO a podpořit provoz a rozvoj společnosti NET4GAS.

Co budete dělat?

  • Udržovat a rozvíjet stávající systémy SAP s moduly FI, CO, AM, BPC, případně i BI portál a další malé ekonomické aplikace. Budete podporovat klíčové uživatele při práci se systémem. K dispozici budete mít podporu seniorních kolegů a konzultantů ze strany dodavatelů, se kterými můžete řešit témata týmově.
  • Zajištovat rozvoj svěřených oblastí formou změnových požadavků
  • Vést menší projekty pro patchování, upgrady nebo funkční rozvoj
  • Předávat nová funkční řešení do užívání klíčovým uživatelům
  • Dále Vás ve střednědobém horizontu čeká práce na zajímavých projektech, jako je například příprava na přechod na SAP4HANA, kde budete součástí řešitelského týmu.

Co očekáváme?

  • Technické vzdělání, aktivní sebevzdělávání, angažovanost
  • Praxe min. 5 let v oblasti SAP a znalost na konzultantské úrovni alespoň jednoho z následujících modulů SAP: FI, AM nebo CO.
  • Samostatnost, zvládání zátěže, organizovanost
  • Ukázněnost při dodržování standardů, postupů, vedení dokumentace
  • Zodpovědný přístup k řízení bezpečnosti informací a k zvyšování úrovně kybernetické bezpečnosti v NET4GAS
  • Angličtina na úrovni zpracování dokumentace a běžné komunikace výhodou

Co vám můžeme nabídnout?

  • Realizaci zajímavých projektů pro potřeby provozovatele přepravní soustavy plynu
  • Realizační samostatnost, zodpovědnost
  • Inspirativní kolektiv
  • Stabilní společnost s dlouholetou tradicí
  • Flexibilní pracovní dobu 37,5 hodin týdně
  • 5 týdnů dovolené, 3 dny osobního volna a navrch 1 den placeného volna na mimořádné události jako je stěhování, účast na vlastní promoci nebo doprovod dítěte do 1. třídy ZŠ
  • V rámci Cafeterie máte k dispozici 30.800,- Kč na rok (na penzijní připojištění, Flexipass Card, Multisport kartu)
  • Výhodnější stravování Vám zajistí stravenkový paušál ve výši 82 Kč na den
  • Čas strávený v práci Vám zpříjemní i občerstvení na pracovišti (káva, čaj, ovoce)
  • Podporujeme rodiny s malými dětmi formou sponzorského daru pro MŠ ve výši 1000 Kč na dítě na měsíc po dobu školního roku

Lokalita: Praha - Kavčí Hory

Společnost
NET4GAS, s.r.o.
Adresa
Na hřebenech II 1718/8, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IT analytik, IT konzultant, SAP konzultant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

NET4GAS, s.r.o., Lenka Tothova
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.