Společnost Vegacom a.s., součást skupiny ELTODO, patří mezi nejvýznamnější dodavatele profesionálních služeb na trhu informačních a komunikačních technologií v tuzemsku i zahraničí. Poskytuje ucelená řešení od zpracování projektu, přes jeho realizaci až po následný servis. Zaměřuje se na bezpečnostní a komunikační technologie, telekomunikační systémy a sítě a řešení v oblasti IT.

ROZPOČTÁŘ, PŘÍPRAVA NABÍDEK

Náplň práce:

  • zpracování rozpočtů, oceňování staveb v oblasti TELCO, NN, VO,
  • kalkulace nabídek,
  • nákladové kalkulace a ekonomika staveb
  • technologické postupy, KZP,
  • příprava staveb, zakázek a soutěží,
  • správa ceníkových a cenových databází,
  • komunikace s objednateli, dodavateli a subdodavateli

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání technického směru, obor elektro či stavebnictví
  • dobrá znalost MS Excel
  • řidičský průkaz skupiny B

Výhodou:

  • praxe v oboru elektro či stavebnictví, nejlépe na pozici kalkulant/rozpočtář nebo stavbyvedoucí/mistr
  • orientace v projektové dokumentaci na výstavbu stavebních objektů elektro
  • schopnost tvorby rozpočtů v oblasti výstavby telekomunikačních staveb, výstavby veřejného osvětlení, NN přípojek
  • práce s ceníky M21, M22, M-46 (vydavatelství URS, RTS)
  • znalosti technických řešení a schopnost jejich navržení
  • základní znalosti v oblasti ekonomiky staveb
  • znalost programu KROS, ASPE

Nabízíme:

  • zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti na trhu telekomunikací a elektro
  • zajímavou pracovní příležitost
  • flexibilní pracovní doba, možnost částečného homeoffice
  • zaměstnanecké výhody (týden dovolené navíc, výkonnostní odměny, notebook, telefon k soukromému použití atd.).

Místo pracoviště:

· Praha – Novodvorská, popř. Brno, Líšeň

Společnost
Skupina Eltodo
Adresa
Holzova 2866/10a, Brno – Líšeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Stavebnictví a reality, Telekomunikace
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

ELTODO, a.s., Pavla Rathouská
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.