Kdo jsme?

Jsme NEVA. Český výrobce venkovních žaluzií a látkových rolet. Máme obrat přes půl miliardy, stínění vyvážíme do čtyřiceti zemí světa a je nás skoro 170 – lakýrníci, skladníci, lidé z výroby, obchodníci nebo marketéři.
Do našeho týmu hledáme nyní nového kolegu nebo kolegyni do obchodního oddělení.

Pracovník obchodního oddělení s FJ

Co vás čeká

Jako pracovník obchodního oddělení budete komunikovat s našimi partnery a zajišťovat plnění obchodních cílů v souladu s nastavenou strategií. Na denním pořádku pro vás bude vyřizování poptávek a vytváření obchodních nabídek, ale také schůzky s našimi partnery.

Hlavní náplní vaší práce bude:

  • aktivní komunikace se zákazníky ve FR případně AJ
  • odpovědnost za zpracovávání nabídek a objednávek
  • dodržování kreditních limitů a spolupráce na minimalizaci pohledávek
  • organizace schůzek a jednání
  • poskytování poradenství partnerům
  • práce s ERP a B2B systémem
  • spolupráce s dalšími odděleními a výrobou

Co od Vás očekáváme:

Aby vás práce na obchodním oddělení bavila, vaše silné vlastnosti by měly být komunikativnost, ochota se učit novým věcem a schopnost aktivně řešit požadavky zákazníka. Při své práci budete denně jednat s našimi partnery, bude se vám proto hodit obchodní myšlení a schopnost empatie. Protože nyní rozšiřujeme zahraniční tým, vaše komunikace se bude odehrávat především ve francouzštině a dle vašich možností v angličtině, němčině nebo jiném světovém jazyce. Francouzštinu a pokud možno jeden další světový jazyk byste měli mít na velmi dobré úrovni.

Očekáváme od vás:

  • znalost francouzštiny a dalšího světového jazyka na úrovni B2
  • min. SŠ vzdělání s maturitou
  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • schopnost technického myšlení
  • pracovitost, spolehlivost, cílevědomost, schopnost dotahovat úkoly do konce
  • řidičský průkaz skupiny B
  • výhodou zkušenosti v oblasti obchodu nebo stavebnictví

Co nabízíme:

Oceníme dobře odvedenou práci a kromě příjemného kolektivu nabízíme veškerý komfort a zázemí velmi stabilní rodinné firmy orientované na kvalitu. Najdete u nás také:

  • práci v rozvíjející se rodinné firmě s velkým mezinárodním přesahem
  • motivující finanční ohodnocení v závislosti na zkušenostech úspěšného kandidáta
  • roční a čtvrtletní odměny
  • možnost práce z domova dle dohody
  • až 5 dnů osobního volna ročně navíc
  • dotované stravování přímo na pracovišti (oběd za 27 Kč s výběrem ze čtyř jídel) a dobrá káva zdarma
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění podpora vzdělávání, jazykové kurzy, příspěvek na sport, zdraví a kulturu

Zaujala Vás pozice? Ozvěte se nám a nezapomeňte přiložit svůj životopis a motivační dopis.

Společnost
ŽALUZIE NEVA s.r.o.
Adresa
Háj 370, Kralice na Hané
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Francouzština (Pokročilá)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Obchodní zástupce, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

ŽALUZIE NEVA s.r.o., Mgr. Petra Rozsypalová
605 581 897
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.