Reprezentantka showroomu MOOYYY, Martinská, Praha 1

V MOOYYY vyrábíme designové šperky českých návrhářek. Představujeme svou vizi moderního šperku, který je minimalistický, autorský a ručně vyrobený. Nabídneme Vám možnost proniknout do světa designových šperků a stát se v něm skutečným profesionálem. Poskytneme Vám k tomu potřebné zázemí a vzdělání. Očekáváme za to zdravou míru ambicí, profesionální přístup a komunikativnost.

Co budete dělat?

Budete prodávat designové šperky české značky MOOYYY a starat se o showroom v Martinské na Praze 1 a jeho zákazníky.

- Obsluha klientů a profesionální poradenství při výběru designových šperků
- Budování dobrých dlouhodobých vztahů s klienty
- Expedice objednávek e-shopu
- Práce s pokladnou a financemi
- Aranžování šperků a péče o ně
- Udržování čistoty prodejny

Co očekáváme?

Očekáváme především pracovitost, zdravé sebevědomí, pozitivní a příjemné vystupování a lehkost v komunikaci.

- Obchodní talent a proaktivní přístup k zákazníkům
- Loajalitu a spolehlivost
- Ochota pracovat i přes víkendy
- Komunikativní znalost cizího jazyka je výhodou, ne však podmínkou
- Reference od bývalých zaměstnavatelů, čistý trestní rejstřík a výpis z centrální evidence exekucí
- Zkušenost na podobné pozici je výhodou
- Ochotu pracovat na sobě a pravidelně se vzdělávat

Co nabízíme?

- Práci s designovými šperky a krásné moderní prostředí showroomu MOOYYY
- Motivační finanční ohodnocení a Vánoční prémie
- Práci v mladé společnosti, která má ambici stát se synonymem pro moderní šperk
- Přátelský tým
- Nástupní sadu šperků a slevy na šperky MOOYYY
- Multisport kartu

Pokud Vás láká pracovat v krásném a příjemném prostředí, jste ochotný/á na sobě pracovat a máte přirozený obchodní talent, zašlete nám Vaše CV s fotografií. Budeme se na Vás těšit!

Společnost
MOOYYY s. r. o.
Adresa
Martinská 419/5, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Prodej a obchod, Prodavač
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

MOOYYY s. r. o., Tomáš Zempliner
776 282 085