Pracovní náplň

● Hledáme obchodního zástupce do těchto lokalit - Praha, Okres Beroun, Okres Kladno, Okres Mělník, Okres Praha východ, Okres Praha západ.
● Analýzu lokálních partnerů, dodavatelů, sponzorů.
● Navazování spolupráce s lokálními podnikateli. Propojení podnikatelů se sportovním prostředím, s projekty které vytváříme ve sportovních klubech.
● Každý den obchodní jednání s lokálními podnikateli.
● Spolupracovat s marketingovým týmem ohledně propagace partnerů v klubech.
● Spolupracovat s IT týmem ohledně online podpory.
● Budeš v úzké spolupráci s Team Leaderem, který ti pomáhá, kryje záda a zaučuje.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

● Zvládání výše uvedených úkolů na jedničku.
● Obchodník a koordinátor v jedné osobě.
● Obchodního ducha s výbornými komunikačními schopnostmi.
● Zkušenosti v oboru obchodu a zvládání komunikace s firemní klientelou.
● Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou. Ideálně studium z oboru obchodu, reklamy, marketingu.
● Řidičský průkaz typu B.

Výhodou bude, pokud budete umět

● Ideálně se zkušenosti ze sportovního marketingu či reklamního prostředí.

Co vám můžeme nabídnout

● Můžeš pracovat z kanceláře i domácnosti, ale většinu času budeš v terénu.
● 4 týdny dovolené.
● 4 sick days ročně, vše záleží na domluvě.
● Budeš pod vedením zakladatele firmy.
● K variantě smlouvy jsme otevřeni - zaměstnanecká, smlouva o spolupráci na OSVČ. Záleží na tobě co preferuješ.
● Platové podmínky se můžou vyvíjet, bude záležet na tvém výkonu (40.000 Kč - 100.000 Kč měsíčně na ŽL)
● První rok se může plat každý kvartál zvyšovat (dle výsledků), následně je zvyšování na roční bázi.
● Můžeš do budoucna očekávat různé benefity
● Služební automobil.
● Nástup možný 1.7.2022

Společnost
Innovation Czech Sport s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 40 000 – 80 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Prodej a obchod, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Innovation Czech Sport s.r.o., Natálie Vacková
+420 604 438 009