Společnost Setos spol. s. r. o. je významný specializovaný distributor působící na českém trhu již od roku 1992.
Setos je lídrem v oblasti distribuce a prodeje mobilních telefonů, příslušenství, fototechniky a navigací s 21% podílem na trhu mobilních telefonů. Společnost provozuje největší nezávislou síť maloobchodních prodejen mobilních telefonů v ČR pod značkou SPACE (31 prodejen) a 7 oficiálních značkových prodejen SAMSUNG.

Front office manager/recepční

Hledáme k sobě do týmu energického a milého člověka na pozici front office manager/recepční

Pro koho budete pracovat?

Jsme stabilní česká firma působící na maloobchodním a velkoobchodním trhu s elektronikou již od roku 1992. Jsme distributor mnoha významných značek spotřební elektroniky, provozujeme sítě vlastních maloobchodních prodejen Space a značkových obchodů Samsung, a taky vlastní e-shopy isetos.cz a ispace.cz.

Co budete dělat?

Po nové kolegyni do týmu vyžadujeme samostatné vedení provozu recepce (pondělí–pátek 8:00-16:30 hodin)

Jste první tváří, kterou spatříme při vstupu do firmy. Vaší hlavní pracovní „zbraní“ je milá komunikace, vstřícnost a otevřenost. Vytváříte zázemí a poskytujete podporu všem kolegům napříč celou firmou. To, jak vás práce baví, se odráží v náladě celého kolektivu. Máte přehled o procesech ve firmě a umíte si poradit. Vaše práce je pro nás stejně tak důležitá, jako práce všech ostatních ve firmě.

Co očekáváme?

  • Vyřizování a rozdělování telefonických hovorů
  • Přebírání a rozdělování došlých zásilek, komunikace s kurýrními společnostmi
  • Kontrola a vedení rozvrhu zasedacích místností
  • Příprava a obsluha jednání s externími klienty i podpora vnitřních jednání, porad
  • Evidence a rozdělování příchozí pošty – elektronické i klasické
  • Evidence došlých účetních dokladů v informačním systému
  • Samostatné objednávání občerstvení, kancelářských potřeb a tonerů do tiskáren, příprava a vydávání ze skladu, jednání s dodavateli
  • Údržba reprezentativního vzhledu zasedacích místností a veškerého zázemí (recepce, sklad, kuchyň, jídelna)

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • Dobrá znalost MS Office, schopnost práce i v jiných programech po zaučení
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Komunikační a organizační dovednosti na vysoké úrovni
  • Příjemné vystupování, reprezentativní vzhled
  • Spolehlivost a samostatnost
  • Schopnost jednat asertivně i v zátěžových situacích

Můžeme Vám nabídnout:

  • Zaměstnání v prosperující stabilní společnosti s třicetiletou tradicí
  • Zajímavou, různorodou práci v přátelském kolektivu
  • Podporu a pomoc kolegů v začátcích i později
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Služební mobilní telefon
  • Zvýhodněné volání v síti Vodafone i pro členy rodiny
  • Atraktivní zaměstnanecké slevy na veškerý náš sortiment
  • MultiSport karta za zvýhodněnou cenu

Požadujeme nástup co nejdříve.

Společnost
SETOS spol. s r.o.
Adresa
Náchodská 2396/21, Praha – Horní Počernice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Zákaznický servis, Administrativní pracovník, Asistent/asistentka, Office Manager, Recepční, Pracovník front office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

SETOS spol. s r.o., Mgr. Ivana Lelková