Náplň práce:

  • Zajišťování kontrol podle platných technologických postupů - vady svarů výrobků, polotovarů a materiálů nedestruktivními defektoskopickými metodami dle NDT plánů (PT, případně VT, UT, MT)
  • Vyhodnocování a vystavování v určených případech protokolů o zkouškách
  • Vedení předepsané evidence o zkoušených dílech, materiálech a polotovarech
  • Plnění v termínech plánované úkoly nadřízeného
  • Sledování nových metod a spolupráce při jejich zavádění
  • Spolupráce při projektování a vybavování defektoskopických pracovišť

Požadujeme:

  • SŠ technického směru
  • Platná kvalifikace dle EN ISO 9712 v metodě PT 2 (VT 2, MT 2 nebo UT 2 výhodou)
  • Praxe na pozici Technika NDT / defektoskopisty alespoň 1 rok

Nabízíme:

  • Práci na hlavní pracovní poměr s dobou neurčitou
  • Profesní růst a zdokonalení se v oboru, vzdělávací kurzy, prohlubování kvalifikace
  • Věrnostní bonusy, příspěvek na dopravu, pravidelná valorizace mezd, stravenky v hodnotě 120,- Kč,
  • Jazykový kurz AJ 2x týdně v rámci pracovní doby plně hrazeno zaměstnavatelem
  • 5 dní dovolené navíc, zálohy ze mzdy, telefon s tarifem zdarma

Společnost
NYMWAG CS a.s.
Adresa
Boleslavská třída 418/54, Nymburk
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Mobilní telefon, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Strojírenství, Technika a vývoj, Technik ve strojírenství, Kontrolor, Kvalitář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

NYMWAG CS a.s., Nina Tillová, DiS.
601 693 616
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.