Spolek Prague Pride je dobrovolnou, nestátní, nepolitickou, neziskovou organizací. Přispívá k prosazování tolerantní občanské společnosti, boji proti homofobii a zvýšení povědomí veřejnosti o lesbické, gay, bisexuální a transgender (LGBT) komunitě v ČR.

Tisková*ý produkční a hlavní DTP grafik*čka festivalu Prague

Festival Prague Pride přijme do svého týmu kolegu*yni, který*a bude mít na starosti péči o nový vizuál festivalu. Hledáme člověka, který bude hlavní*m DTP grafičkou*kem a bude pracovat v souladu s manuálem vizuálu festivalu Prague Pride a současně si vezme na triko také tiskovou produkci a komunikaci s tiskárnami a dalšími dodavateli.

Mezi tvé hlavní povinnosti bude patřit např. spolupráce na merchi, plakátech, bannerech, roll-upech, formátech pro on-line a sociální sítě, letácích, navigačním systému, podkladech a výstupech pro partnery, prezentacích, výroční zprávě apod.


Očekáváme, že budeš mít znalost s nejpoužívanějšími grafickými programy a kmenové grafické výstupy ve spolupráci s autory vizuálu odbavíš sama*sám. K dispozici ale budeš mít také juniornější kolegy*ně, takže na všechnu práci sám*sama nebudeš. Na tobě pak bude koordinace prací v grafickém týmu, dále pak komunikace s tiskárnami, poptávání zakázek za účelem maximální efektivity jak s ohledem na finance, tak na dodací lhůty.


Vyžadujeme předchozí zkušenosti s grafikou a tiskovou produkcí, spolehlivost, pečlivost, cit pro detail a nadšení pro práci v lidskoprávní organizaci a sdílení našich hodnot.


My ti na oplátku nabízíme práci na projektu, který má opravdu smysl. Jsme největší LGBT+ organizace v ČR a festival pořádáme už podvanácté. Počítáme také s relevantní finančním ohodnocením.


Počítat můžeš také s neformálním a zároveň respektujícím pracovním prostředím. Nikdo tu neřeší, co máš na sobě, jakou máš barvu vlasů nebo kde všude máš tetování. Nezáleží, jestli jsi nebo nejsi LGBT+. Můžeš chodit pracovat za námi do kanceláře kousek od Staromáku (kafe a nealko podle libosti), nebo klidně z domu.


Chceš si s námi o své misi v Prague Pride popovídat? Pošli nám životopis a motivační dopis, do předmětu dej “Konkurz (Grafika na festival)”, kde si rádi přečteme o tvých dosavadních zkušenostech. Během několika dní se ozveme zpět. Těšíme se!


0,6–1,0 úvazek

Červen–srpen

 


Informace o pozici

Společnost
Prague Pride z.s.
Adresa
Železná 492/18, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Základní)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Dog-friendly office, Children-friendly office
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce, Grafik, Produkční
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Zadavatel: Nezisková organizace