GRAMMER CZ, s.r.o., dceřiná společnost GRAMMER AG Amberg, SRN, divize automobilové interiéry, hledá pracovníka na pozici

PŘÍPRAVÁŘ MATERIÁLU PRO LISOVNU

POŽADUJEME:

  • Aktivní přístup k práci
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost
  • Střední odborné vzdělání (bez maturity) - technické zaměření výhodou
  • Řidič VZV
  • Práce v nepřetržitém 12ti hodinovém režimu

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Příprava materiálu (plastový granulát) do vstřikolisů
  • Vedení a zapisování výrobní dokumentace
  • Zodpovědnost za výměnu a objednání materiálu ze skladu
  • Příprava a nastavení barev – míchání
  • Dodržování 5S na pracovišti

NABÍZÍME:

  • Jistotu v prosperující firmě
  • Dobré finanční a pracovní podmínky
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu v rámci nadnárodního koncernu
  • Perspektivní zaměstnání v silné nadnárodní společnosti
  • Zajímavou a dynamickou práci v moderním pracovním prostředí
  • Důkladné individuální zaškolení
  • Zaměstnanecké benefity (např. částečně dotované závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu nebo svozová doprava)
  • 13. a 14. plat
  • 25 dní dovolené + Sickday

Společnost
GRAMMER CZ, s.r.o.
Adresa
Jižní 400, Staňkovice – Průmyslová zóna Triangle
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Zdravotní volno/sickdays, 13. plat
Zařazeno: Výroba a průmysl
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.