Chcete samostatně vést zcela nový projekt zaměřený na vytvoření databáze vzorů a jejich přípravu pro digitální tisk? Zajímáte se o nové technologie a rádi byste se dál profesně rozvíjeli. Pak se Vám bude líbit na pozici Grafika ve stabilní rodinné společnosti s dlouholetou tradicí na trhu.

Jak bude vypadat Vaše náplň práce?

  • Příprava grafických souborů – skenování podkladů, úprava souborů pro digitální tisk
  • Scan vzorů do softwaru tiskového stroje, příprava pro tisk
  • Příprava, organizace a provádění testů tisku na digitální tiskárně (ve spolupráci s obsluhou stroje)
  • Vyhodnocení výstupů a modifikace vstupů pro optimální kvalitu tisku
  • Vybudování a správa databáze vzorů
  • Základní správa a organizace týmu
  • Validace procesů v rámci testování a jejich transformace do přípravy dokumentace pro následnou produkční výrobu (technologický postup, kontrolní postup apod.)

Jaké zkušenosti se Vám na pozici budou určitě hodit?

  • Praktická znalost Adobe Photoshop + ochota dále se vzdělávat (specifické grafické aplikace pro scanner a digitální tiskárnu)
  • Zkušenost na obdobné pozici, znalost digitálního tisku, případně vzdělání v oboru (grafika/polygrafie)
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Znalost AJ na komunikační úrovni (B1+)
  • Samostatnost, schopnost rozhodovat, organizační schopnosti, orientace na výsledek, smysl pro detail

Co vám můžeme nabídnout

  • Zajímavou práci s novými technologiemi ve stabilní společnosti
  • Nadstandardní ohodnocení
  • Široká škála benefitů (bonusový systém, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, dovolená navíc a další)
  • Podpora v oblasti profesního rozvoje

Společnost
Peak advisory consulting s.r.o.
Adresa
Jihlava
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Vlastní organizace náplně práce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Vydavatelství, tisk a polygrafie, Grafik, Tiskař
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Peak Advisory Consulting s. r. o., Petra Burianová