Sdružení TULIPAN provozuje chráněné dílny, kde zaměstnává osoby se zdravotním znevýhodněním. Doplňujeme a posilujeme svůj tým na pozici

VEDOUCÍHO PROVOZU

Požadujeme

  • zkušenost s vedením týmu
  • zkušenost s prací s cílovou skupinou osob se zdravotním postižením výhodou
  • časová flexibilita
  • organizační dovednosti
  • komunikativnost
  • odolnost vůči stresu
  • ŘP skupiny B, aktivní řidič podmínkou
  • práce s PC

Co Vás čeká

  • možnost seberealizace
  • stabilní platové podmínky
  • práci, která má hlubší smysl
  • práci v příjemném kolektivu
  • možnost vzdělávání

Náplň práce

  • komunikace se zákazníky
  • aktivní hledání nových příležitostí a zakázek
  • kompletace zakázek a příprava podkladů k fakturacím
  • kontrolní činnost při realizaci veškerých zakázek
  • evidence materiálu, rozvržení a objednávka materiálu
  • vedení skladové evidence
  • návrhy výrobního programu při přípravě prodejního artiklu chráněné dílny
  • nové výrobní postupy
  • vytváření vhodných pracovních podmínek pro zdravotně postižené (ZP) zaměstnance
  • technické úpravy pracovního prostředí
  • příprava a realizace prodejních akcí
  • pracovní asistence při pracovních činnostech u ZP zaměstnanců
  • výuka teoretická, vč. praktického nácviku nových činností u zaměstnanců se zdravotním postižením aj.
  • metodické zpracování jednotlivých činností a postupů atd.
  • řízení služebního automobilu
  • aktivní účast na poradách

Nabízíme

  • nástup ihned
  • pracovní smlouvu na plný úvazek na dobu určitou
  • možnost účasti na volnočasových aktivitách
  • odborné zaškolení, podporu týmu
  • firemní slevy
  • více o nás na www.sdruzenitulipan.cz

SPOLU ROZKVETEME!

Společnost
Sdružení TULIPAN, z.s.
Adresa
Bítouchovská 1, Semily
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 25 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office
Zařazeno: Administrativa, Gastronomie a pohostinství, Výroba a průmysl, Vedoucí výroby, Vedoucí provozu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: mentálně postižení, ostatní.

Sdružení TULIPAN, z.s., Zuzana Ondrejčíková
725 832 748