Od roku 2006 pomáhá Nadace Karla Komárka Family Foundations s proměnami prostředí kolem nás. Dodáváme odvahu, inspirujeme a předáváme zkušenosti těm, kteří mají chuť zlepšovat prostředí, k němuž mají vztah. Usilujeme o to, aby se do jeho tvorby zapojovali lidé, úřady i odborníci, a podporujeme jejich vzájemnou spolupráci a dialog. Naše programy se zaměřují na děti a mladé lidi, pedagogy, odborníky, neziskové organizace a občanské iniciativy.

Manažer/ka péče o dárce pro Nadaci

Manažer/ka péče o dárce Nadace Karla Komárka Family Foundation

Do Nadace Karel Komárek Family Foundation hledáme schopného kolegu či kolegyni pro jednání s partnery a dárci, udržování kontaktu s podporovateli a získávání partnerů pro projekty nadace.

Víte, jak oslovit zajímavé osobnosti z řad dárců, subjektů z komerční sféry, individuální dárce, ale i partnerství s jinými organizacemi, nadchnout je pro spolupráci s Nadací ve formě partnerství a finanční podpory? Jste komunikativní, kreativní a baví Vás navazovat nové kontakty a budovat s nimi dlouhodobé vztahy?

Co od Vás očekáváme:

  • 3 S – spolehlivost, samostatnost, systematičnost
  • Pozitivní energii, kreativitu a schopnost přicházet s novými nápady
  • pokročilé vyjadřovací a komunikační schopnosti, výborný psaný i mluvený projev, prezentační schopnosti, analytické myšlení
  • schopnost navazování a udržování obchodních vztahů s partnery
  • reprezentativní vystupování, kultivovanost a ochota účastnit se nezbytných aktivit v rámci networkingu včetně vyhledávání příležitostí k navazování kontaktů
  • MS Office – Excel, Word, Outlook a další běžné online nástroje, práce s databází, CRM systém, segmentování cílových skupin
  • anglický jazyk na komunikační úrovni (B2)

Jaká bude Vaše náplň práce:

  • nastavení komunikační strategie se stávajícími dárci s využitím všech dostupných komunikačních kanálů (newslettery, eventy apod.)
  • oslovování nových dárců a partnerů, udržování dlouhodobých vztahů s dárci a partnery, osobní i písemná komunikace
  • zodpovědnost za správu, aktualizaci a rozšiřování databází kontaktů dárců, partnerů a dodavatelů
  • systematická práce s CRM systémem, segmentace kontaktů a cílená komunikace na jednotlivé skupiny
  • kontrola smluv a příprava fakturace a spolupráce s ekonomickým oddělením
  • aktivní vyhledávání příležitostí, vyhledávání nových vhodných zdrojů financování
  • spolupráce s projektovými manažery Nadace při organizaci interních i externích akcí

Co Vám nabízíme:

  • zajímavou, pestrou a smysluplnou práci
  • přátelský a různorodý kolektiv inspirujících kolegů
  • možnost uplatnit a rozvíjet kreativní nápady na nově vznikající pozici
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost dalšího vzdělávání a odborného rozvoje
  • zázemí moderních nových kanceláří na Bořislavce
  • pracoviště s výbornou dopravní dostupností přímo na stanici Metra A, tram spojení
  • dotované stravování ve firemní restauraci skupiny KKCG
  • možnost využití firemní fitness centra a spousty kulturních a firemních akcí

Kdy nastoupíte:

  • ihned nebo dohodou
  • možnost spolupráce jako OSVČ nebo na pracovní smlouvu
  • úvazek plný na dobu neurčitou

Společnost
KKCG a.s.
Adresa
Evropská 866/71, Praha – Vokovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce, Marketing, Zákaznický servis, Marketingová komunikace, Specialista marketingu, Pracovník front office, CRM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

KKCG a.s., Eliška Kádnerová
775 876 660