Společnost SanSwiss patří do nadnárodní skupiny RONAL působící v oblasti subdodávek v automobilovém průmyslu a podskupiny SanSwiss působící v oblasti sanitární techniky. Závod v Jičíně je největším výrobním závodem ze tří výrobních závodů. Společnost v Jičíně zaměstnává aktuálně skoro 200 zaměstnanců, z toho 140 ve výrobě a interní logistice. Obrat společnosti se pohybuje na úrovni 600 MIO Kč. Společnost své produkty nabízí v rámci Evropy a Skandinávie.

Grafik

Jsme mezinárodně úspěšný výrobce sprchových koutů a zástěn s dlouholetou tradicí. Více než 40 let dodáváme sprchové kouty a vaničky do 18 evropských zemí. Jsme členem skupiny SanSwiss, jejíž hlavní sídlo je ve švýcarském Härkingenu. V oblasti marketingu jsme aktivní v online prostředí i při tvorbě tiskovin se všemi souvisejícími procesy.

Pro naše marketingové oddělení v Jičíně hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici

GRAFIK.

Pokud máte rádi dobře organizovanou práci s jasně stanovenými pravidly, budete tím pravým člověkem, který zapadne do našeho týmu.

Jak bude vypadat Váš den?

Vaším hlavním úkolem bude grafické zpracování ceníků a katalogů pro naše obchodní partnery v několika jazykových mutacích dle zadaných instrukcí. Po zaučení je možné samostatně zpracovávat ceníky. Kreativní součástí je práce zpracování inzerce a grafik pro sociální sítě a webové stránky. Budete také připravovat grafické podklady a následně je odesílat zákazníkům.

Co je pro práci grafika potřeba?

- znalost programů InDesign, Illustrator a Photoshop

- samostatnost a pečlivost

- spolehlivost a zodpovědnost

 

Co bude výhodou?

- vzdělání v oboru

- předchozí zkušenosti na obdobné pozici

- zkušenosti s mutačním tiskem

Co získáte?

- práci ve společnosti se zahraničním kapitálem v přátelském kolektivu

- odpovídající mzdové ohodnocení

- 5 týdnů dovolené

- 13. plat

- flexibilní pracovní doba (pevná a volitelná část pracovní doby)

- zaměstnanecké benefity: příspěvek na stravování ve firemní kantýně, příspěvek na volnočasové aktivity, odměny při pracovním a životním výročí, příspěvky na dětský tábor, odměny při odchodu do důchodu, jazykové vzdělávání na pracovišti, sleva na produkty pro zaměstnance

Pokud cítíte, že chcete být grafikem v SanSwiss, pošlete, prosím, své CV spolu s krátkým průvodním dopisem a ukázkou svých prací.


Informace o pozici

Společnost
SanSwiss s.r.o.
Adresa
Popovická 1123, Jičín – Valdické Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, 13. plat
Zařazeno: Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

SanSwiss s.r.o., Lucie Šachlová
493 644 413