Hledáme kolegu na HPP (zpracování a výroba tiskovin, fotoknih, pohlednic, letáků)

Práce je v Praze Horoměřicích. Máme denní svoz z Dejvic do Horoměřic nebo se k nám dostanete autobusem z Veleslavína nebo Bořislavky (15 min. cesta).

Náplň práce

  • Grafická úprava dat (vyřazení)
  • zpracování objednávek
  • tisk a výroba

Více drobných a menších zakázek, žádná masová výroba. Tisk na digitálních tiskárnách a následné zpracování v knihárně. Více drobných zakázek, pestrá a různorodá práce.

Požadujeme

Odpovědné chování, smysl pro pořádek, pečlivost a samostatnost.
Chuť pracovat a dále se učit a věnovat oboru.
Praxe v oboru polygrafie.
Nemusíte umět cizí jazyky ani všemi deseti.

Nabízíme

Dobré jednání a práci s kolegy, které obor baví a jsou dobrý team.
Moderní nové prostory.
Práce na HPP u stabilní společnosti, výhody menší firmy (individuální přístup dle Vašich potřeb - volný čas, pracovní doba, atd.).
Možnost podílet se na růstu firmy a ovlivnit výši svého ohodnocení.
Pracovní doba PO až PÁ na 8 hodin (bez přesčasů, směn a víkendů).

Společnost
powerprint, s.r.o.
Adresa
Suchdolská 1018, Horoměřice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 25 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Média, reklama a PR, Služby, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Fotograf, Grafik, Designer, Produkční, Tiskař
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

powerprint s.r.o., Zdeněk Janovec
602 411 998