Jsme rodinná česká firma s více jak dvacetiletou historií a pevně ukotvenými hodnotami. Specializujeme se na řemeslnou výrobu heraldických symbolů, znaků a vlajek pro obce, města, hasiče a instituce a na prezentaci firem a společností prostřednictvím vlajek, stožárů, odznaků, medailí a dalších reprezentačních produktů. Máme blízko ke grafice, polygrafii, reklamě a produktovému značení. Naše práce nás baví a naplňuje, a i když dokáže být náročná, naší snahou je se neustále zdokonalovat a posouvat kupředu. Pracujeme převážně pro české a slovenské zákazníky, dodáváme i do Německa, Rakouska a dalších zemí. Svou práci máme rádi, jsme na ni hrdí a náš úspěch nás motivuje k dalšímu rozvoji.

Grafik / Grafička (DTP, kreslení, kreativa)

Do našeho týmu hledáme dalšího grafika / grafičku pro standardní grafické činnosti jako je příprava předvýrobních náhledů našich produktů, příprava tiskových souborů (předtisková příprava) či ořez fotografií. Většina práce probíhá zprvu dle instrukcí grafika seniora. Součástí pracovní náplně je také vektorizace grafických motivů a částečně i kreativní tvorba grafických návrhů ve stanovených mezích. Práce je tedy rozmanitá, nicméně stabilní a předvídatelná, přičemž velká část zadání se opakuje s využitím šablon a dosazuje se individuální grafika, fonty apod.

Vyžadujeme pokročilou rutinní znalost grafických programů jako Adobe CC (CS6) Illustrator, Photoshop, InDesign, Corel Draw apod. Klademe důraz na rychlost, chytrý a efektivní přístup ke zpracování podkladů zakázek.

Nabízíme detailní zaškolení do našich produktů, šablon a specifik naší výroby. Preferujeme dlouhodobou spolupráci a práci na hlavní pracovní poměr (plný či poloviční úvazek, což znamená ideálně 20 až 25 hodin práce týdně v sídle firmy, nejlépe 2 a půl pracovního dne - 8 h - 8 h - 4 h - konkrétní dny v týdnu je možno přizpůsobit dle dohody s ostatními kolegy grafiky).

Svůj životopis s fotografií a životopisem nebo portfoliem zasílejte prosím jako odpověď na tento inzerát, budeme Vás následně kontaktovat.


Informace o pozici

Společnost
ALERION s.r.o.
Adresa
Chaloupkova 2993/1, Brno – Královo Pole
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 14 000 – 20 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Profesní/osobní kouč, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Grafik, Designer, DTP operátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel