Bezpečnostní centrum Evropské hodnoty je nevládní odborná instituce bránící svobodu a suverenitu. Chráníme liberální demokracii, právní stát a transatlantické spojenectví Česka. Pomáháme bránit Evropu zejména před nepřátelským vlivem Ruska a Číny.

Naší vizí je svobodné, bezpečné a prosperující Česko ve střední Evropě, která je nedílnou součástí transatlantického společenství a opírá se o pevné spojenectví s USA.

Politikům předkládáme odborná doporučení a systematicky sledujeme a hodnotíme jejich práci. Za zásadní prvky fungující liberální demokracie považujeme aktivní občany, zodpovědné politiky, politické strany naplňující svoji roli a soudržnou společnost, která sdílí hodnoty osobní svobody, lidské důstojnosti a rovnoprávnosti.

Od roku 2005 se jako nevládní nezisková organizace, která není spojena s žádnou politickou stranou, věnujeme výzkumné a vzdělávací činnosti. Vedle vydávání odborných publikací a komentářů pro média, pořádáme konference, semináře a školení zejména pro odbornou veřejnost.

Pro více informací navštivte náš web:

VEDOUCÍ PROGRAMU RED WATCH

Do našeho programu Red Watch, který se zaměřuje na analýzu a potírání nepřátelského vlivu Číny nejen na evropské státy, přijmeme vedoucího pracovníka, který má víceleté zkušenosti s programovým a projektovým řízením a koordinací týmu lidí. Potřebujeme tahouna se silnou osobností, přirozeného vůdce s notnou dávkou empatie, výbornými komunikačními dovednostmi, analytickým smýšlením, odolností a také parťáka, který bude mít odvahu přihlásit se k odpovědnosti nejen za úspěchy, ale také za neúspěchy. Zásadní je pro nás pečlivost, organizovanost a samostatnost. Výborná znalost angličtiny a schopnost efektivně fungovat v online prostředí musí být samozřejmostí!

CO VÁS ČEKÁ:

· Komplexní interní management programu Red Watch.

· Interní řízení týmu projektových koordinátorů a analytiků působících v Praze a v Tchaj-peji.

· Zajištění finanční udržitelnosti programu.

· Koordinace fundraisingu ve spolupráci s finančním oddělením.

· Dohled nad aktuálními projekty, zajištění budoucího financování, dodržování strategického plánu a plnění jeho milníků.

· Účast na setkáních s partnerskými nevládními a vládními organizacemi a zastupování organizace.

· Zajištění plnění smluvních podmínek vůči dárci, včetně komunikace s donorem, plnění plánu projektu.

· Zodpovědnost za pravidelný měsíční finanční i narativní reporting v průběhu projektu pro potřeby organizace i pro donora.

CO POŽADUJEME:

· Vysokoškolské vzdělání.

· Alespoň 2 roky zkušeností v oblasti řízení obecně.

· Minimálně 2 roky zkušeností s koordinací týmu alespoň 5 lidí.

· Výbornou znalost anglického a českého jazyka slovem i písmem.

· Znalost čínského jazyka na jakékoli úrovni (výhodou).

· Výborné komunikační dovednosti s citem pro jednání s lidmi.

· Silné rozhodovací schopnosti.

· Schopnost řídit a vést tým lidí, empatie, analytické myšlení, flexibilita, odolnost, odvaha, ale také zodpovědnost.

· Pracovní flexibilita reflektující aktuální dynamiku svěřené agendy.

· Proaktivní a kreativní přístup k řešeným problémům, pečlivost, samostatnost, organizovanost.

· Zájem o působení v neziskovém sektoru a o témata, kterým se program Red Watch a naše organizace celkově věnuje.

· Efektivní znalost MS Office, schopnost efektivně fungovat v online prostředí.

· Přítomnost v kanceláři na Malé Straně 3 dny v týdnu.

CO NABÍZÍME:

· Pracovní zapojení na 100% úvazek s hrubou mzdou 45 000 – 50 000,- Kč při plném úvazku na HPP dle zkušeností na dobu určitou s perspektivou dlouhodobé spolupráce.

· Příležitost zúročit a dále rozšiřovat své zkušenosti z programového řízení a podílet se na dalším vylepšování a budování dané oblasti v kontinuálně rostoucí nevládní organizaci.

· Práci v dynamickém a přátelském mezinárodním kolektivu silné nevládní organizace.

· Stabilní pracovní místo s pracovní technikou v kanceláři na Malé Straně.

· Možnost vykovávání části práce z domova a časovou flexibilitu.

· Prostor pro osobní růst a seberealizaci.

CO MUSÍ OBSAHOVAT VAŠE REAKCE:

  1. Váš životopis ve formátu PDF.
  2. Váš motivační dopis ve formátu PDF. Zajímá nás zejména:
  • Proč chcete spolupracovat právě s námi?
  • Proč jste pro nás právě Vy ta nejlepší volba?

HARMONOGRAM:

NÁSTUP IHNED NEBO DOHODOU.

Společnost
Evropské hodnoty z.s.
Adresa
Sněmovní 174/7, Praha – Malá Strana
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Výborná)
Plat
Plat: 45 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Dog-friendly office, Children-friendly office, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Média, reklama a PR, Státní a veřejná správa, Vrcholový management, Project Manager, Vedoucí odboru/oddělení, Provozní ředitel/manažer, Ředitel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), jiné
Zadavatel: Nezisková organizace