Náplň práce:

  • zákaznická podpora - kontakt s klienty (telefon, email i osobní kontakt)
  • administrativa spojená s řízením staveb (komunikace s úřady, plánování prací, koordinace procesů jak u nových, tak u probíhajících projektů)
  • Marketing (příprava podkladů pro výrobu letáků, reklama, podklady na web apod.)

Požadavky:

  • SŠ zakončené maturitou (technické zaměření výhodou, ne podmínkou)
  • znalost práce na PC (Word, Excel,Internet)
  • dobré komunikační a koordinační schopnosti
  • Schopnost jednat samostatně

Nabízíme:

  • práce v mladém kolektivu
  • firemní akce
  • stravenky
  • vzdělávání
  • slevy na služby firmy
  • home office
  • příspěvek na dopravu až 2000,- Kč.

Naše společnost se zabývá poskytováním telekomunikačních služeb zejména připojením k internetu od roku 2003.

Společnost
VIRIDIUM.CZ s.r.o.
Adresa
Tyršova 342, Police nad Metují
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 15 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Kafetérie, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Telekomunikace, Brand manager, Grafik, Product Manager, Projektant, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.