Toto výběrové řízení se týká společnosti, která je globální finanční jedničkou. Hledáme šikovného člověka na úpravu MS Powerpoint prezentací dle připravených zadání a templates, dále korekce textů a jednoduchá činnost marketingového charakteru.
Sídlo firmy se nachází v atraktivní lokalitě v centru Prahy.

Tato pozice může být zajímavá i pro absolventy/juniory, není třeba mít grafickou školu, ale znalost MS Office programech a editací.

Co Vás čeká a jaké dovednosti byste měli mít?

  • Každodenní práce v MS Powerpoint (výhodou je i znalost Adobe InDesign/Illustrator)
  • Každodenní aktivní komunikace v AJ
  • Grafická úprava prezentací a reportů na základě předsnastavených templates
  • Občasná tvorba bannerů, newsletterů a jiných grafických materiálů
  • Korekce textů a proof reading
  • Barevné cítění, pečlivost a samostatnost

Úspěšnému kandidátovi pozice umožní:

  • nástup možný ihned
  • získat místo v globální jedničce na trhu, jistotu stabilního zaměstnání
  • práci v malém týmu
  • roční bonus (cca měsíční mzda navíc)
  • Sick days
  • 5 týdnů na dovolené
  • možnost pracovat home office
  • a další výhody (stravenky, občerstvení na pracovišti, jazykové kurzy)

V případě zájmu o bližší informace nám prosím zašlete své CV, abychom si dokázali udělat bližší představu o Vašich zkušenostech. Všechny kandidáty vyrozumíme do 5ti pracovních dní telefonicky nebo e-mailem.

Společnost
Brickman Executive Search s.r.o.
Adresa
Francouzská 172/30, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Grafik, Designer, Asistent v médiích, reklamě, PR, Novinář, publicista, redaktor, Copywriter
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Brickman Executive Search s.r.o., Martin Šmíd
725 985 016