AMBIS vysoká škola, a.s. patří mezi nejvýznamnější soukromé vysoké školy v ČR a díky svým ambiciózním plánům se neustále rozvíjí a za poslední 4 roky se stala největší soukromou vysokou školou v ČR. S tím jde také ruku v ruce i rozšiřování týmů, což dává prostor pracovní příležitosti třeba právě pro Vás.

Teamleader/Vedoucí studijního oddělení Praha

Do našeho přátelského týmu hledáme manažera, který umí hledat kompromisy a ví, že dosažení společného cíle je základem úspěchu.

Co bude Vaším úkolem:

  • mentorování a koučování týmu 10 studijních poradkyň ve spolupráci se 2 vedoucími studijních poradkyň, které zajišťují vedení a denní provoz oddělení a metodiku práce
  • organizace práce členů týmu, delegování úkolů a dohled nad jejich plněním, motivace týmu, dávání zpětných vazeb
  • analyzování a zefektivňování procesů týkajících se studijního oddělení a navrhování řešení
  • sledování aktuálních změn, jejich implementace a komunikace do týmu
  • práce v interním systému IS

Co od Vás očekáváme:

  • zkušenosti s motivací a rozvojem týmu podmínkou
  • schopnost prioritizovat a pracovat samostatně
  • velmi dobré komunikační dovednosti
  • znalost MS Excel (jedná se o výhodu, ale není podmínkou)
  • vysokoškolské vzdělání, zájem o rozvoj lidí

Co nabízíme:

  • rozmanitou a velmi smysluplnou práci pro největší soukromou vysokou školu v ČR
  • práci v příjemném pracovním prostředí na akademické půdě a zkušený tým studijních poradkyň, kteří ve všem ochotně pomohou a poradí – jsme v tom společně
  • 5 týdnů dovolené a 2 sickdays
  • studium na Ambisu i pro rodinné příslušníky za polovinu
  • nástup dohodou

Pokud hledáte novou výzvu, která má smysl, klikněte na tlačítko odpovědět a pošlete nám svůj životopis spolu s motivačním dopisem, ve kterém nám vysvětlíte, proč jste právě Vy tím, koho hledáme.

Těšíme se na Vás.

Ambis tým

Společnost
AMBIS vysoká škola, a.s.
Adresa
Lindnerova 575/1, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Administrativa, Vzdělávání a školství, Zákaznický servis, Vedoucí/manažer týmu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

AMBIS vysoká škola, a.s., Lucie Vojtěchová