Společnost CONTE spol. s r.o. působí v oblasti energetiky od roku 1990. Dodávkám plynu se věnuje od roku 2008, kdy začala dodávat zemní plyn jak koncovým zákazníkům, tak obchodníkům se zemním plynem. V současnosti společnost působí jako alternativní dodavatel na českém trhu se zemním plynem.

Fakturant/ka /Zákaznická podpora

Co Vás čeká:

Fakturace v oblasti energetiky

Párování přijatých plateb od zákazníků, vystavování a distribuce zálohových daňových dokladů

Evidence pohledávek, kontrola záloh a generování platebních kalendářů

Komunikace se zákazníky, obchodními partnery a dodavateli služeb

Obsluha interního systému pro správu zákaznického portfolia

Ostatní administrativní a organizační činnosti v rámci společnosti

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou

MS Office na středně pokročilé úrovni, zejména v programech MS Excel a MS Word

Komunikační dovednosti – silný důraz na příjemné vystupování v osobním a telefonickém styku

Ochota spolupracovat v malém kolektivu

Zkušenosti s fakturací a účetnictvím jsou výhodou

Co vám můžeme nabídnout:

Možnost nástupu ihned

Odpovídající platové ohodnocení

Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, mobilní telefon, notebook)

Možnost uplatnění získaných zkušeností a různorodost pracovní náplně

Příjemné pracovní prostředí a kolektiv

Společnost
CONTE spol. s r.o.
Adresa
Ovocný trh 572/11, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Základní)
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Elektrotechnika a energetika, Administrativní pracovník, Fakturant/fakturantka, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel