Hledáme nového kolegu na pozici ASISTENT(KA) OBCHODU v oboru polygrafie - prodej samolepicích etiket a tiskařských výrobků. Pokud máte zkušenosti s obsluhou digitálních tiskových strojů nebo s tiskovou grafikou, jedná se o velkou výhodu.

Čeká vás různorodá práce v malém kolektivu, kde se vzájemně dokážeme zastoupit ve většině činností, ať už kancelářských nebo výrobních. Určitě nestrávíte celé dny sezením u počítače.

Náplň práce:

  • vyřizování objednávek zákazníků
  • komunikace se zákazníky a dodavateli
  • zpracovávání cenových nabídek
  • občasná výpomoc s expedicí nebo příjmem zboží ve skladu
  • občasná pomoc ve výrobě (čistý provoz), obsluha tiskových a dokončovacích strojů, drobné grafické práce

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • běžná znalost práce s počítačem a kancelářských aplikací
  • spolehlivost, bezúhonnost, samostatnost, organizační schopnosti
  • reprezentativní vystupování

Výhodou bude, pokud budete mít:

  • zkušenosti s prací v zákaznickém servisu
  • znalost ekonomického systému Money S3 nebo S4 / S5
  • zkušenosti s tiskovou grafikou a znalost programů Corel Draw a Adobe Illustrator
  • zkušenosti s obsluhou produkčních archových tiskových strojů
  • znalost angličtiny na komunikativní úrovni
  • průkaz obsluhy vysokozdvižného vozíku
  • řidičský průkaz skupiny B

Co vám můžeme nabídnout:

  • práci na HPP v příjemném malém kolektivu
  • příspěvky na stravování
  • firemní telefon s neomezeným tarifem (po zapracování)
  • mzdu vždy v termínu a většinou do pátého dne v měsíci
  • pravidelný růst mzdy

Nástup možný od 1.9.2022 nebo dříve dle dohody. V případě zájmu použijte odpovědní tlačítko, pro více informací volejte 602857100.

Společnost
MARTÍNEK CZ s.r.o.
Adresa
Klejnarská 92, Kolín – Kolín IV
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Prodej a obchod, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Grafik, Obchodní asistent, DTP operátor, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel