Do společnosti, která se zabývá distribucí řezaných květin z Latinské Ameriky, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Junior marketingový specialista – sociální sítě.

Co vás čeká:

  • především organizace a focení květin na sociální sítě, následná úprava fotografií
  • vymýšlení zajímavých lokací k nafocení kytic (v interiéru ale i venku)
  • prezentace firmy na sociálních sítích (Facebook, Instagram, LinkedIn)
  • vytváření zajímavého obsahu, příprava propagačních materiálů
  • další činnosti v oboru dle potřeb

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • zkušenosti s vedením firemních sociálních sítí – PODMÍNKOU
  • středně pokročilá znalost AJ
  • estetické cítění
  • flexibilita, samostatnost
  • příjemné a profesionální vystupování
  • kreativita a nápaditost

Co vám můžeme nabídnout:

  • práci na částečný úvazek (2-3 dny v týdnu)
  • zajímavou a časově flexibilní práci
  • práci v mladém kolektivu, v příjemné kanceláři v centru Prahy
  • zaměstnanecké slevy na květiny
  • kartu Multisport
  • pozice je vhodná pro studenty VŠ

Náš Instagram, o který se budete starat: www.instargram.com/pamelasflowersshop

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat své CV! Prosíme o zaslání zároveň s Vašim CV i ukázky vaší předchozí a současné práce na jiných firemních profilech.

Společnost
JOBSTART s.r.o.
Adresa
Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 15 000 – 20 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Marketing, Grafik, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

JOBSTART s.r.o., Nela Čechová
725 554 692