Potřebujete změnu? Chcete vyzkoušet něco nového? Máte chuť pracovat ve světě realit, kde jste pánem svého času s vysokými výdělky? Máte obchodního ducha, chuť pracovat, jste komunikativní, energičtí, časově flexibilní a rádi získáváte nové zkušenosti ? Hledáme právě Vás!
Nabízíme odborné zaškolení, finanční zálohu do začátku, vysoké ohodnocení na úrovni 60tis. měsíčně i více, volnou pracovní dobu, portfolio zakázek, rozsáhlou marketingovou podporu kanceláře i jednotlivých makléřů, bezkonkurenční prezentace nemovitostí, vlastní realitní noviny ZVONEK, zázemí vybavené kanceláře a vstřícné asistentky samozřejmostí :-)

VYUŽIJTE SVOJI PŘÍLEŽITOST A SPOJTE SVOJI KARIÉRU S ÚSPĚŠNOU FIRMOU. Nastartujte svoji kariéru u ZVONKA !

AGENTURA ZVONEK - realitní kancelář s tradicí od r.1992 a s působností v celém Zlínském kraji hledá nové realitní makléře do svých poboček pro okres Zlín, Uherské Hradiště, Vsetín. 
Hledáme kolegy, kteří mají chuť zkusit něco nového a prosadit se ve světě realit. Mají obchodního ducha, chuť pracovat, jsou komunikativní, energičtí, časově flexibilní.


Více informací na www.zvonek.cz nebo přímo VOLEJTE na tel. 777 820 379 a domluvíme si osobní schůzku. Budu se na Vás těšit, Jana Boušková


Informace o pozici

Společnost
AGENTURA ZVONEK CZ s.r.o.
Adresa
Zlínský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 60 000 – 80 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Realitní makléř
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO), jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.