4* superior hotel mezinárodního řetězce NH HOTELS
hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici

TECHNIK - ELEKTRO VE 4* HOTELU!

NH Collection Olomouc Congress je podnik co se neustále rozvíjí a hledáme tak pozitivně naladěné kolegy, kteří rádi porostou s námi.
Jedinečná možnost pracovat v krásném prostředí 4* hotelu téměř v centru Olomouce. Poznejte místo plné cestovatelů z různých částí světa a staňtě se součástí kosmopolitního prostředí.

Náplň práce:

  • práce s AV technikou
  • technická podpora při kongresech
  • servis zařízení
  • servis VZT a klimatizací
  • zabezpečení bezproblémového chodu hotelu po technické stránce

Požadujeme:

  • vyhláška 50/1978 alespoň §50
  • základy anglického jazyka
  • pokročilá znalost práce na počítači
  • spolehlivost, flexibilita a samostatnost
  • příjemné vystupování
  • pozitivní přístup a chuť pracovat v mladém kolektivu

Nabízíme:

  • zajímavou a odpovědnou práci v unikátním komplexu
  • dobré platové podmínky
  • přátelský kolektiv
  • členství zdarma ve sportovním centru OMEGA,
  • benefity v rámci hotelového řetězce – cestujte levněji
  • personální stravování zdarma
  • 25 dní dovolené
  • zaměstnanecké večírky
  • možnost profesního růstu a vzdělávání
  • prémie k platu

Společnost
HOTELPARK STADION a.s.
Adresa
Legionářská 1311/21, Olomouc – Nová Ulice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Cestovní ruch a ubytování, Elektrotechnika a energetika, Telekomunikace, Domovník/správce objektu, Elektrikář, Elektrotechnik, Technik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

HOTELPARK STADION a.s., Linda Němečková
+420 734 391 692