Provozujeme více než 4 000 km plynovodů a naším posláním je poskytovat našim zákazníkům nákladově efektivní, bezpečné a spolehlivé přepravní služby 24 hodin denně 7 dní v týdnu a poskytovat dostatečnou kapacitu pro každou relevantní situaci dodávek plynu.

IT projektový manažer

Máte zkušenosti v oblasti IT Infrastruktury?

Zajímá Vás kyberbezpečnost?

A navíc máte praxi s řízením projektů?

Do našeho týmu IT hledáme projektového managera se zkušeností v IT Infrastruktuře s tříletou zkušenosti s vedením IT projektů v hodnotě okolo 2 milionů korun.

V rámci této role budete zodpovědní za přípravu a realizaci IT projektů zaměřených na zvyšování úrovně kybernetické bezpečnosti NET4GAS.

Co Vás čeká

  • Řízení infrastrukturních projektů pro zvyšování kybernetického zabezpečení společnosti – implementace nových technologií (SIEM, šifrování počítačových sítí, multifaktorové ověřování a řada dalších)
  • Implementace projektů v oblasti zvyšování bezpečnosti IT Infrastruktury
  • Zapojení se do spolupráce OT (Operational Technology) a vedení projektů cílených na zvyšování bezpečnosti v této oblasti
  • Komplexní odpovědnost za vedení projektu (sestavení a vedení projektového týmu, návrh a správa rozpočtu, plánování harmonogramu)
  • Správa dokumentace k projektu
  • Spolupráce na výběrovém řízení a smluvním zabezpečení projektu.
  • Úzká spolupráce s architektem a manažerem IT infrastruktury, architektem kybernetické bezpečnosti, manažerem OT systémů a interními i externími IT specialisty
  • Možnost zapojení se do analýzy rizik v SIEM
  • Možnost zapojení do návrhů projektů na základě výstupů analýzy bezpečnosti
  • Reportování stavu realizace projektu projektovému týmu i zadavateli projektu.

Co čekáme od Vás

  • VŠ vzdělání v technickém oboru (ideálně IT) nebo adekvátní praxe v oblasti IT infrastruktury nebo kybernetické bezpečnosti
  • 3 roky praxe v oblasti řízení infrastrukturních projektů
  • Zájem věnovat se kybernetické bezpečnosti
  • Výborné organizační schopnosti
  • Pečlivost a smysl pro detail
  • Výbornou znalost českého jazyka a dobrou znalost AJ slovem i písmem

Výhodou bude, pokud budete mít

  • Znalost zákona 181/2014 Sb. a vyhlášky 82/2018 Sb.
  • Praxi z provádění IT auditů nebo auditů bezpečnosti
  • Praxi v oboru (ISO 27000, ITIL, COBIT)
  • Znalost principů interního auditu

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Stabilní společnost s dlouholetou tradicí
  • Flexibilní pracovní dobu 37,5 hodin týdně
  • 5 týdnů dovolené, 3 dny osobního volna a navrch 1 den placeného volna na mimořádné události jako je stěhování, účast na vlastní promoci nebo doprovod dítěte do 1. třídy ZŠ
  • V rámci cafeterie u nás dostanete 30.800,- Kč na rok
  • Výhodnější stravování Vám zajistí stravenkový paušál ve výši 82 Kč na den
  • Čas strávený v práci Vám zpříjemní i občerstvení na pracovišti (káva, čaj, ovoce)
  • Podporujeme rodiny s malými dětmi formou sponzorského daru pro MŠ ve výši 1000 Kč na dítě na měsíc po dobu školního roku

Lokalita: Praha - Kavčí Hory

Společnost
NET4GAS, s.r.o.
Adresa
Na hřebenech II 1718/8, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, Project Manager, IT Security Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Trainee programy, pozice je vhodná i pro absolventy.

NET4GAS, s.r.o., Lenka Tothova