Společnost SEFIRA je stabilním dodavatelem IT řešení a služeb. Specializujeme se na služby vytvářející důvěru v digitálním prostředí EU (moderní bezpapírová řešení a dlouhodobé důvěryhodné ukládání elektronických dokumentů), oblast IT bezpečnosti (PKI, autentizace a IDM) a řešení pro segment energetiky (podpora obchodování na evropském trhu elektřinou a plynem, plánování výroby elektrické energie a smart meteringu. Na trhu působíme od roku 1995 a svým zaměstnancům nabízíme kvalitní zázemí, podporu a přátelské neformální prostředí.

Junior konzultant PKI

Náplň práce

* účast na projektech v oblasti informační bezpečnosti (PKI, autentizace)

  • konzultace, implementace a podpora zakázkových řešení
  • spolupráce na návrhu technického řešení
  • možnost spolupráce na přípravě nabídek

* práce v týmu
* sledování trendů v oboru

Požadujeme

* zájem o oblasti PKI a autentizace
* samostatnost a iniciativní přístup
* znalost anglického jazyka alespoň na technické úrovni

Nabízíme

* spolupráci s předními světovými výrobci bezpečnostních řešení
* kreativní práci na bezpečnostních projektech pro významné zákazníky
* přátelský kolektiv složený z chytrých lidí ochotných pomoci a o řešení se bavit
* možnost zkrácených úvazků pro studenty, pružná pracovní doba
* klidné a příjemné pracovní prostředí přímo u metra C – stanice Budějovická

Společnost
SEFIRA spol. s r.o.
Adresa
Antala Staška 2027/77, Praha – Krč
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IT konzultant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.