IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s. je strojírenskou firmou s historií sahající do roku 1995. Těžiště naší činnosti leží v opracování kovů, výrobě náročných svařenců a ocelových konstrukcí. Zabýváme se jak prototypy, tak i sériovou výrobou, od jednoduchých výrobků až po produkty s vysokými nároky na přesnost obrábění, následnou povrchovou úpravou a komplexní montáží. Dodáváme komponenty pro stavební a zemědělské stroje, úklidová vozidla, obráběcí stroje a strojní zařízení. Rozsáhlé zkušenosti v uvedených oblastech jsou podpořeny špičkovým konstrukčním týmem. Spolupracujeme s celou řadou tuzemských i zahraničních renomovaných partnerů a nadnárodních koncernů. Naší snahou je tyto aktivity neustále rozvíjet a zlepšovat, a proto jsme stále otevřeni komunikaci o možném zaměstnání dalších spolupracovníků.

Nyní hledáme nového/novou kolegu/kolegyni, na pozici:

FINANČNÍ ÚČETNÍ

Náplň práce:

* zodpovědnost za vedení účetnictví dle českých účetních standardů
* účtování dlouhodobého majetku, příprava plateb, účtování bank a zálohových faktur, pokladny, faktur přijatých
* zpracování podkladů pro daňová přiznání (DPPO, DPH, silniční daň atd.)
* příprava účetní závěrky
* metodické vedení malého účetního týmu
* spolupráce a příprava podkladů pro oddělení controllingu
* spolupráce s auditory a daňovými poradci

Požadujeme:

* vzdělání ekonomického směru a praxi v oboru
* zkušenosti s komplexním zpracováním účetnictví
* znalost němčiny na komunikativní úrovni (výhodou)
* pečlivost, spolehlivost, týmového hráče se schopností samostatně se rozhodovat
* zodpovědný a důsledný přístup k práci
* ochota na sobě pracovat

Nabízíme:

* smlouvu na dobu neurčitou
* dotované stravování v areálu společnosti
* zajímavou práci v úspěšné a stabilní společnosti
* další zaměstnanecké výhody
* místo výkonu práce: Rosice u Brna

Společnost
IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s.
Adresa
Brněnská 1027, Rosice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Finanční ředitel/manažer, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s., Petr Černý