Baví Vás logistika nebo analýza dat? Chcete se podílet na tvorbě logistických strategií společností jako je Rohlík, Bonami, DEK, Česká zbrojovka, e-shop EL Nino, SONY a mnoho dalších?

Přidejte se k našemu týmu zkušených odborníků. Aktuálně hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici konzultanta (plný úvazek).

Náplň práce:

S podporou seniorních kolegů budete:
· Analyzovat a vizualizovat big data a procesy
· Navrhovat layouty distribučních center
· Kalkulovat provozní a investiční náklady
· Tvořit distribuční strategie
· Navrhovat a zavádět automatizaci do skladů
· Zavádět digitalizace výroby a skladových operací

Požadujeme:
· Univerzitní vzdělání
· Logické myšlení
· Silné analytické a komunikační schopnosti
· Motivaci, ambice a orientaci na výsledek
· Chuť učit se

· Minimálně 3 roky praxe

Nabízíme:
· Atraktivní pracovní prostředí ve Forum Karlín
· Motivační finanční ohodnocení
· Možnost kariérního růstu
· Přátelskou atmosféru mladého týmu
· Pravidelné školení

Pokud jsme zaujali, tak tě u nás rádi přivítáme co nejdřív.

Společnost
LOGSENSE s.r.o.
Adresa
Pernerova 676/51, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IT analytik, Specialista logistiky, Supply Chain Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

LOGSENSE s.r.o., Jiří Klenk
773 792 108