ADRA je mezinárodní humanitární a rozvojová organizace, která pomáhá lidem v nouzi v Česku i v zahraničí. Poskytujeme okamžitou pomoc při přírodních katastrofách a zlepšujeme životní podmínky lidí žijících v chudobě. Naše dobrovolnická centra vysílají dobrovolníky do domovů pro seniory, nemocnic a dětských domovů. Věnujeme se také globálnímu rozvojovému vzdělávání.

Účetní

Hledáte smysluplnou práci s velkou společenskou hodnotou? Chcete investovat své síly do pomoci lidem v nouzi? Být součástí skvělého týmu přátelských a odborně zdatných lidí? Rádi přijímáte nové výzvy?

Pokud ano, uplatněte své dovednosti v humanitární organizaci ADRA na pozici Účetní.

Náplň práce

  • vedení účetnictví a rozpočtů českých poboček, projektů nebo sbírek
  • komunikace s regionálními pobočkami v České republice
  • finanční management zahraničních projektů
  • spolupráce na uzávěrkách

Požadujeme

  • nadšení pro poslání organizace ADRA
  • znalost účetní problematiky (práce s účetním systémem ABRA výhodou)
  • znalost práce s PC a MS Excel
  • znalost anglického jazyka (min. B1)
  • týmovost, komunikativnost, příjemné vystupování
  • spolehlivost, samostatnost a schopnost plnit termíny
  • znalost prostředí neziskového sektoru a rozvojové problematiky výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B výhodou

Nabízíme

  • smysluplnou práci na plný úvazek ve velmi přátelském prostředí přední neziskové organizace
  • skvělou příležitost k seberealizaci, účast na trénincích a školeních, další profesní rozvoj
  • zaměstnanecké benefity (stravenky, příspěvek na penzijní spoření, 25 dní dovolené, Sick Days)
  • nástupní plat 30.000 - 34.000 Kč měsíčně
  • nástup možný ihned nebo dle domluvy

Naše práce je jedinečná. Denně pomáháme tisícům dětí a lidí zasažených chudobou, válkou, samotou nebo jinou mimořádnou událostí. Připojte se k nám.

Své strukturované životopisy a motivační dopisy nám zasílejte do 15. července 2022. A nezapomeňte prosím na motivační dopisy, zajímáte nás.

Společnost
ADRA, o.p.s.
Adresa
Markova 600/6, Praha – Jinonice
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 34 000 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace