Dobrý den,

pro projekční kancelář v Brně, zabývající se zpracování projektů v oblasti energetiky, s více jak 15 letou praxí v oboru, hledáme lidi, pro které je důležité, aby za nimi šel vidět kus dobře odvedené práce. Projektujeme jak v tuzemsku, tak v cizině. Našimi zákazníky jsou soukromé osoby, obce, města, společnosti, distribuční společnosti jako jsou EON, ČEZ a další subjekty.

Nyní pro rozšíření našeho projekčního týmu v Brně hledáme 2 projektanty na pozici:

„Projektant NN/VN “.

Náplň (záleží na dohodě a praxi):

· Práce na projektové dokumentaci všech stupňů (VO, FVE, NN/VN, TS, atd.)

· Inženýrská činnost související se zpracováním projektových dokumentací

· Technická jednání se zákazníkem

· Komunikace s majiteli pozemků a městskými/obecními zastupiteli

· Příprava podkladů pro rozpočtovou část

· Příprava podkladů pro veřejné zakázky / dotace z EU.

· Administrativa a kompletační činnost

Základní požadavky:

· SŠ / VŠ elektrotechnického směru (pozice vhodná i pro absolventy a studenty)

· Dobrá znalost práce na PC / office

· Komunikační schopnosti

· Pečlivost, zodpovědnost a samostatnost

· Chuť učit se novým věcem

· Řidičský průkaz sk. B

· Zkušenost s programem Microstation V8i nebo (Auto-CAD) - výhodou

· Praxe v projektování v oblasti elektroenergetiky - výhodou

· Vyhláška č. 50/1978 Sb. §6 a §10 - výhodou

Nabízíme:

· Nadstandartní platové ohodnocení dle výkonu a praxe

· Mladý kolektiv

· Flexibilní pracovní doba (práce jak v kanceláři tak i Home office)

· Práce jak v kanceláři, tak v terénu

· Volno navíc pro zvláštní životní situace (svatba, narození dítěte aj.)

· Podrobné a postupné zaškolení a zaučení v problematice projektování NN, VN, zkušenými pracovníky

· Praxi v oboru na špičkové úrovni (kdo vytrvá, stane se profesionálem, který nemá konkurenci)

· Pravidelné školení vyhlášky č. 50/1978 Sb. §6 a §10

· Školení a semináře

· Další a detailnější informace na pohovoru.

· Nástup možný ihned/dohodou.

· Místo pracoviště: Brno

· Práce na HPP (smlouva na neurčito)

· Možnost práce ze začátku na DPP (dohodu o provedení práce)

· Nástupní plat 27 - 50 000,- (dle zařazení a praxe, další navýšení po zkušební době)

· Mobilní telefon (neomezené volání a data), notebook, aj.

· Bonusy a prémie za dobře odvedenou práci

· 13. plat

· Stravenky

· Možnost profesního a kariérního růstu (projektový manažer)

Společnost
Ing. Jan Bernát
Adresa
Jiráskova 71/1, Brno – Veveří
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 27 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Telekomunikace, Elektroinženýr, Elektromechanik, Projektant, Technik v energetice, Elektro projektant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.