Významná česká IT akciová společnost na trhu od roku 1991 s prioritním zaměřením na speciální informační systémy, integraci a bezpečnost informací, přijme pracovníka v HPP do pozice:

**Senior konzultant v oboru bezpečnosti informací**

K nejcennějším znalostem a zkušenostem firmy patří schopnost vytvářet a implementovat systémy i celostátního rozsahu ve velice krátkých termínech. Dominantními zákazníky jsou veřejná správa, banky, velké firmy i mezinárodní instituce.

Hlavní specializací firmy jsou:

*Vývoj na zakázku

*Projekty a realizace IS, včetně analýz a optimalizace

*Systémová integrace

*Systémy pro krizové řízení

*Bezpečnost informací

Požadavky:

* VŠ vzdělání(nejlépe IT směru) není podmínkou

*praxe v oboru bezpečnosti informací

*praxe v oboru IT

* znalost okruhu bezpečnosti informací, zejména v oblasti technologií, standardů a metodik (zejména ISO 27 001, Zákona o kybernetické bezpečnosti, GDPR) a jejich praktické implementace v prostředí podniků a státní správy,

* znalost a zkušenost s nastavením a řízením bezpečnostních procesů,

* přehled v informačních technologiích a jejich implementace v řízení bezpečnosti informací a kybernetické bezpečnosti,

* Schopnost aktivní komunikace s kolegy v IT v technických oblastech,

* Schopnost analytického myšlení

* Trestní a občanská bezúhonnost.

Pracovní náplň:

* zpracování analýz a komplexních řešení zaměřených na bezpečnost informací ve všech oborech klasifikovaných informací (osobní údaje, obchodní tajemství apod.).

* vytváření bezpečnostní dokumentace a systému BCM.

* Identifikace, vyhodnocování, řešení a evidenci bezpečnostních hrozeb a rizik.

*návrhy opatření ke zvýšení bezpečnosti informací zvládání a řízením bezpečnostních rizik a incidentů.

* zpracování projektů rozvoje bezpečnosti informací.

*projektové řízení bezpečnostních projektů.

Výhodou:

* Osobní certifikace systému řízení bezpečnosti informací (ISO 27001 Lead Auditor, CISA, CISM apod.)

* Osvědčení fyzické osoby dle zákona č. č. 412/2005 Sb., o ochraně utajovaných informací a o bezpečnostní způsobilosti stupně Důvěrné a vyšší.

Nabídka:

*Fixní nástupní mzda: 90.000-100.000 btto/měsíc(prostor pro jednání i o něco vyšší mzdě)

* Flexibilní pracovní doba

*pracoviště Praha 4

* Možný Home office,

* Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění,

* Stravenkový paušál

*luxusní kanceláře

*firemní recepce

*firemní restaurace

*parkování v rámci firemního parkoviště

*velmi dostupná MHD(autobus má zastávku přímo před firmou)

Své životopisy nám prosím posílejte přes tlačítko ODPOVĚDĚT, které je na konci této inzerce, info o pracovní pozici vám poskytneme na tel.: 602-640076

V případě, že nebudeme do 7 pracovních dnů reagovat na vámi zaslaný životopis, byla daná přednost uchazečům, kteří svým pracovním profilem lépe splňovali požadavky na danou pozici.

Společnost
KOREKT PRAHA
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, IT konzultant, Project Administrator, IT Security Specialist, SAP konzultant, Datový analytik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura