Společnost R ALTRA spol. s.r.o. je přední dodavatel řešení v oboru dopravní telematiky, telemetrie a logistiky. Našimi klienty jsou největší hráči v oboru.
Současný tým čítá na 50 lidí včetně 20 kolegů v softwarovém a projektovém týmu. Jsme českou společností, která si zakládá na příjemné firemní kultuře založené na otevřenosti a racionalitě.

Projektový manažer/ka

Lokalita: Česká republika

Chtěli byste se podílet na vývoji nejlepšího produktu v oboru?

  • Zajímá Vás vývoj webových a mobilních aplikací pro zákazníky v oblasti silničních komunikací, svozu a ekologie tříděného odpadu, agrotechniky, stavebního a těžebního průmyslu?
  • Víte co je to řídit projekt a je Vám to blízké?
  • Chcete pracovat na něčem co má smysl?
  • Preferujete atmosféru menší společnosti s prima kolegy?

Pozice je vhodná pro člověka, kterého zajímá vývoj mobilních a webových aplikací, řízení projektů, obchodní komunikace, cestovaní v rámci České republiky a preferuje práci na dálku ve společnosti s centrálou v Praze.

Náplň práce:

  • Komunikace se zákazníkem a cestování v rámci ČR a SK
  • Navrhování a řešení projektu
  • Spolupráce s vývojáři
  • Úzká komunikace se všemi členy týmu
  • Podílení se v produktovém managementu

Co požadujeme:

  • Výborné komunikační schopnosti
  • Prozákaznické myšlení
  • Samostatnost, proaktivita, odpovědnost
  • Schopnost práce v týmu
  • Znalost anglického jazyka
  • Aktivní řidič

Co nás mimo jiné zaujme:

  • Orientace v IT
  • Zájem o další vzdělávání a poznávání nových technologií ve vašem oboru
  • Smysl pro humor a týmovou práci

Co nabízíme:

  • Možnost pracovat na zajímavých projektech s viditelným dopadem
  • Neformální a otevřenou firemní kulturu
  • Stabilitu české firmy, která je na trhu více než 25 let
  • Volnost pro vlastní nápady a invence
  • Podpora nejnovějších technologií a postupů řízení vývoje
  • Flexibilní pracovní doba a práce z tvého office
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sportovní či kulturní aktivity
  • Občerstvení na pracovišti
  • Pracovní smlouva / IČO

Výběrový proces:

  • V prvním kole absolvujete online schůzku s personalistou společnosti R ALTRA, který bude trvat přibližně 30 minut. Popovídáme si o Vašich dosavadních pracovních zkušenostech a o tom, kam byste se profesně chtěl/a ubírat. Vaše očekávání od této pracovní nabídky.
  • V druhém kole Vás bude čekat setkání s vedoucím projektového týmu. Zde se budeme zajímat o Vaše profesní zkušenosti, osobní předpoklady a komunikační schopnosti.

Společnost
R ALTRA spol. s r.o.
Adresa
Středočeský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Prodej a obchod, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel