Informace o pracovním místě:

Pro e-shop s tričky hledáme na okamžitou výpomoc do skladu spolehlivého a zručného brigádníka/brigádnici, který by docházel na jeden až dva dny v týdnu. Brigáda je vhodná pro všechny. Nabízíme 150kč/h, možnost si přizpůsobit směny. Práce v mladém kolektivu. Nástup možný ihned!

Náplň práce:

- vybalování a balení zboží

- práce se strojem

- tisknutí etiket na trička

- štítkování zboží

- úklid skladu

Termíny:

- 6 hodinové směny každý den PO-NE

- 1-2 dny v týdnu na pravidelné směny

- směny v čase 8:30 - 14.30, je možné si přizpůsobit

- upřednostníme uchazeče, kteří budou moci docházet na ranní směny 8:30 - 14:30 (PO-PÁ)

Prostředí:

- klidné a čisté prostředí rodinného domku

- mladý kolektiv

- sklad se nachází kousek od konečné zastávky Bílá Hora, veškeré obchody jsou v docházkové vzdálenosti

Nabízíme:

- práce v mladém kolektivu

- mzda: 150kč/h (první 2 zkušební směny za 135kč/h, poté 150kč/h)

- týdenní vyplácení mzdy

- přizpůsobení si docházky

- možnost dlouhodobé spolupráce

Požadujeme:

- životopis s fotografií

- jaké 2 dny v týdnu můžete docházet na směny (8:30 - 14:30)

- věk 17+

- spolehlivost při docházce

- manuální zručnost

- fyzická zdatnost

- pozitivní přístup k práci

Nástup možný ihned nebo i dohodou v nadcházejících měsících! Pozice je vhodná ideálně pro studenty. Pokud Vás pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s fotkou a jaký 1-2 dny budete docházet.

Společnost
PLANE ENTERPRISE s.r.o.
Adresa
Doubravínova 334/24, Praha – Řepy
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 150 Kč / hodina
Zařazeno: Prodej a obchod, Služby, Výroba a průmysl
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Datum práce
Datum práce: 15.5.2022 – 15.9.2022
Zadavatel: Zaměstnavatel

PLANE ENTERPRISE s.r.o., Adam Novotný