Společnost LEMICOM s.r.o., byla založena roku 2006 a našim hlavním zaměřením je e-commerce. Provozujeme kreativní platformu www.belabel.cz a dále populární projekt www.bezpotisku.cz kde kombinujeme vyspělý e-shop se sítí vlastních prodejen po celé ČR.
Jsme dlouhodobě prosperující firma a stále rosteme. Máme pobočky v Praze, Brně, Olomouci, Liberci, Českých Budějovicích a momentálně rozvíjíme i naše zahraniční aktivity.

Backoffice pracovník-asistent/ka

Hledáme schopnou, energickou asistentku, asistenta do oddělení backoffice

Nehledáme člověka zhýčkaného pohodlím korporátu, jelikož i díky našemu dynamickému růstu a start-up prostředí je práce velmi různorodá plná překvapení a výzev.

Náplň práce

  • kompletní administrativní a organizační podpora
  • dohled nad dodržováním termínů a organizace týmu
  • organizace kalendářů, plánování schůzek
  • administrativní práce
  • práce s interními databázemi a systémy
  • evidence a kontrola dokumentů, smluv
  • spolupráce v personalistice, HR
  • možnost zapojení i do marketingu

Požadujeme:

  • Flexibilita a samostatnost
  • Výborné komunikační, organizační i řídící schopnosti
  • Příjemné vystupování, smysl pro detail a time management
  • Pokročilá znalost PC, MS Office (google workspace), internetu - jsme IT firma a technologie jsou základem naší práce

Nabízíme

  • menší kolektiv a příjemné prostředí
  • práce v zajímavém projektu (bezpotisku.cz)
  • lidský přístup
  • výborné finanční ohodnocení + bonusy dle výsledků práce
  • samostatnost, možnost konečně vidět výsledky své práce a kariérní růst
  • karierní růst, možnnost později full time
  • získání výborné praxe
  • multisport karta
  • slevy na produkty společnosti
  • cafaterie
  • nestereotypní práci
  • mobilní telefon

Nástup možný ihned. Zájemci zasílejte své CV, foto a doplňte, proč byste rádi pracovali právě u nás.

Společnost
LEMICOM spol. s r.o.
Adresa
Cukrovarská 957/21b, Praha – Čakovice
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 180 – 250 Kč / hodina
Zařazeno: Administrativa, Administrativní pracovník, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ), dohoda o provedení práce (DPP)
Datum práce
Datum práce: 18.5.2022 – 31.1.2024
Zadavatel: Zaměstnavatel

LEMICOM spol. s r.o., Denisa Bergerová