Společnost MediClinic a.s. je předním soukromým poskytovatelem převážně primární zdravotní péče na území celé České republiky.
Aktuálně hledáme vhodné uchazeče na pozici:

Manažer pracovnělékařských služeb

Máte zkušenost s pracovnělékařskými službami ve zdravotnictví („PLS“)? Jste člověk s organizačními schopnostmi, analytickým myšlením a obchodním duchem? Dokážete pracovat samostatně, motivovat nejen sebe, ale i svůj tým?

Jestli se nebojíte výzev, máte chuť vést specifickou agendu a dále ji rozvíjet, pak hledáme právě Vás na pozici Manažera pracovnělékařských služeb (PLS) sítě ambulantních zdravotnických zařízení MediClinic.

V rámci poskytování specifických zdravotních služeb firemní klientele hledáme vhodného kandidáta odpovědného za komplexní řízení této agendy, jehož úkolem bude zajištění poskytování pracovnělékařských služeb napříč celou Českou republikou, správa klientského portfolia čítajícího více než 1 000 klientů a rozvoj organizačně technických prostředků sloužících k organizaci této služby.

Náplň práce a odpovědnosti na této pozici

  • Odpovědnost za komplexní řízení agendy PLS v rámci společnosti (ČR)
  • Definice, příprava a implementace obchodní strategie společnosti v oblasti PLS
  • Vedení týmu pracovníků oddělení a jednotlivých útvarů PLS
  • Odpovědnost za plnění obchodního plánu společnosti v oblasti PLS, pravidelný reporting vedení společnosti
  • Péče o stávající klienty, akvizice nových, příprava nabídek a uzavírání smluv
  • Metodické vedení agendy PLS, úzká spolupráce se zdravotnickými provozy společnosti (polikliniky a ambulance v regionech ČR)
  • Odpovědnost za tvorbu, rozvoj a správu sítě externích spolupracujících zdravotnických zařízení
  • Rozvoj a implementace systémových řešení a prostředků pro podporu efektivní realizace PLS – organizace péče pro pracovníky vybraných klientů, lhůtníky, oblast hygieny práce, dohledové a školící činnosti, a další související agendy

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • VŠ vzdělání zdravotnického či ekonomického směru výhodou, SŠ vzdělání obdobného charakteru podmínkou
  • Min. 2 - 3 roky praxe na obdobné pozici nebo v daném oboru
  • Přiměřená orientace v související legislativě
  • Organizační schopnosti, komunikační a prezentační dovednosti, profesionální vystupování
  • Analytické myšlení a schopnost práce se systémovými prostředky
  • Proaktivní přístup k řešení problémových situací a schopnost stanovit si priority
  • Schopnost vést a motivovat tým pracovníků
  • Obchodní dovednosti a orientace na zákazníka
  • Selský rozum a řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Co Vám můžeme nabídnout

  • Zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti – největší poskytovatel ambulantní zdravotní péče v ČR
  • Práci v přátelském kolektivu
  • Příjemné pracovní prostředí
  • 4+1 týden dovolené
  • 3 sick days
  • Odpovídající technické zázemí a prostředky – notebook, telefon a další
  • Služební vůz i pro soukromé účely
  • Možnost částečné práce z domova
  • Stravenky a další firemní zaměstnanecké benefity
  • Individuální roční bonusový program v závislosti na plnění stanovených cílů

Možnost nástupu: od 1.7.2022 nebo dle dohody

Místo výkonu práce: Česká republika – kancelář Praha nebo Brno

Pokud si myslíte, že jste to právě Vy, koho hledáme, neváhejte nám poslat svůj životopis s motivačním dopisem.

Těšíme se na Vás.

MediClinic a.s.

Společnost
Mediclinic a.s.
Adresa
Brno
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, 13. plat
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Prodej a obchod, Zdravotnictví a sociální péče, Account Manager, Obchodní ředitel/manažer, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel