Láká Vás práce v IT, ale nemáte ještě příliš zkušeností? Nevadí! Do života Vám zasáhla nějaká zdravotní překážka? Ale nezastavila Vás a vy máte chuť pracovat v perspektivním oboru IT? Přidejte se k nám! V Kolibříku jsem tým, co si pomáhá a podporuje. Tým, ve kterém se posouváte a neztrácíte motivaci.

JAKÁ BY BYLA VAŠE NÁPLŇ PRÁCE?

  • testování vyvíjených aplikací, práce v interním systému
  • zpracování výstupních reportů o správnosti a funkčnosti
  • komunikace s vývojáři

KOHO HLEDÁME, CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

  • znalosti či zájem o oblast IT
  • schopnost samostatného uvažování
  • zodpovědnost, pečlivost a komunikativnost

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

  • najdete nás Praze 5, přímo na stanici metra Radlická či konečné zastávce tramvaje, Individuální možnost zajištění parkování přímo v budově
  • možnost práce z domu z částečnou docházkou na některou z našich provozoven v Praze, event. HK či Brně
  • možnost práce na zkrácený pracovní úvazek
  • 20 dní dovolené a 10 dní zdravotního volna
  • individuální přístup a péči – zakládáme si na lidském a vstřícném jednání tak, aby se u nás zaměstnanci cítili co nejlépe a byli spokojení
  • nadupaný benefit program (příspěvek na stravování, Benefit Plus karta, masáže zdarma, lístky do kina, dotované volání a další benefity na míru pro naše OZP zaměstnance)

Poznejte Kolibřík CSR, jeho tým a možnosti pracovního uplatnění, které šijeme na míru každému Kolibříkovi. Kontaktujte naší HR manažerku Jíťu nebo jí pošlete životopis. Jitka s Vámi ráda vše projde po telefonu nebo zařídí osobní setkání u kávy.

Přidejte se k nám a staňte se součástí týmu Kolibřík CSR!

Společnost
sales24, s.r.o.
Adresa
Radlická 333/150, Praha – Radlice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Kafetérie, Firemní školka, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, 13. plat, Práce převážně z domova, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, Tester
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné i pro: neslyšící, tělesně postižení, vozíčkáři, ostatní.

Kolibřík CSR, Jitka Mikšovská
739 107 431