Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Na Slovensku jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2000, v České republice se na certifikaci připravujeme.

Manažer marketingových projektů – junior i senior #hUiho

Pracovní náplň:

Hledáme kreativního manažera do týmu projektových a marketingových specialistů, který by byl podporou v plánování a vedení projektů. Pokud hledáte stabilní zaměstnání, máte vůdčí schopnosti a orientuje se v oblasti marketingu, pak jste to právě vy, koho hledáme! Pokud praxi s vedením projektů nemáte, nevadí! Najdeme uplatnění i pro šikovné kandidáty v oblasti marketingu. Práce je vhodná pro muže i pro ženy.

Náplň práce:
- vedení projektových a marketingových specialistů
- odpovědnost za řízení jednotlivých projektů
- kontrola a delegování práce

Místo výkonu práce: Brno, dobrá dostupnost MHD

Nabízíme:

- odpovídající finanční ohodnocení
- možnost práce na HPP/IČO
- týden dovolené navíc
- bonusy
- stravenky
- skvělý tým lidí
- možnost pracovního a osobního růstu
- firemní telefon, notebook a kompletní kancelářské zázemí
- školení a vzdělávání napříč nejrůznějšími obory
- teambuildingy
- karta Multisport
- neomezená konzumace kávy a čaje na pracovišti
- možnost flexibilní pracovní doby
- odměna za doporučení kolegů
- ovocné středy
- dog – friendly kanceláře

Požadujeme:

- zkušenost z oblasti marketingu
- alespoň menší zkušenost s vedením a koordinací projektů
- dobré organizační schopnosti a time management
- komunikační dovednosti

Společnost
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Adresa
Brno
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Marketing, Vrcholový management, Marketingový ředitel/manažer, Project Manager, Specialista marketingu, Trade Marketing, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Tereza Urbanová
+420 775 587 019