Petržílkova 2565/23
15800 Praha Stodůlky

sociální pracovník AD Krnov

Pozice sociální pracovník pro sociální službu Azylový dům pro muže
„zástup za mateřskou dovolenou“

Náplň práce
 Zajišťuje odbornou sociální práci naplňující standardy kvality sociální služby azylový dům
stanovené legislativou ČR i vnitřními předpisy Armády spásy.
 V rámci přímé práce poskytuje sociální poradenství dle zákona 108/2006 Sb., o sociálních
službách vedoucí k řešení nepříznivé sociální situace uživatelek pobytové služby.

Zodpovědnosti:
 odpovídá za sociální práci s uživateli,
 vede jednání se zájemci o službu a uzavírá smlouvy o poskytnutí sociální služby,
 odpovídá za vedení veškeré předepsané dokumentace o uživatelích a zájemcích o službu,
 společně s uživateli sestavuje, aktualizuje a vyhodnocuje jejich individuální plány,
 společně s uživateli plánuje a hodnotí průběh poskytovaných služeb,
 podporuje uživatele při řešení jejich nepříznivé sociální situace,
 dodržuje zásady týmové práce.

Požadujeme:
 kvalifikaci podle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách (minimálně VOŠ sociální),
 zralou a psychicky odolnou osobnost, schopnou práce s jednotlivci i komunitou uživatelů,
 vstřícný přístup k uživatelům na základě křesťanských hodnot,
 komunikativnost, empatii a schopnost pracovat samostatně i v týmu,
 čistý trestní rejstřík,
 jazyková dovednost - ČJ slovem a písmem,
 znalost legislativy (zákon 108/2006 Sb., o sociálních službách) a dalších předpisů zaměřených
na sociální práci.

Nabízíme:
 plný úvazek 37,5 hodiny týdně, nástupní plat 27.500 Kč s možností růstu,
 firemní benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění),
 smysluplnou práci v mezinárodní křesťanské organizaci,
 možnost dalšího vzdělávání a osobnostního růstu.

Místo výkonu práce: Krnov
Předpokládaný termín nástupu: 1. 8. 2022
Pokud vás tato nabídka zaujala, zašlete životopis a motivační dopis. Uzávěrka přihlášek k výběrovému řízení je 15. 6. 2022.

Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru, který proběhne 23. 6. 2022.
(Zasláním materiálů o své osobě zájemce souhlasí s uchováním svých osobních údajů po dobu
výběru nového pracovníka. Poté budou materiály skartovány.)

Společnost
ARMÁDA SPÁSY
Adresa
Čsl. armády 837/36b, Krnov – Pod Cvilínem
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 27 500 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

ARMÁDA SPÁSY, Alena Válková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.