Sue Ryder je veřejně prospěšná organizace zaměřená na téma stáří a důstojnosti, její služby jsou závislé na podpoře dárců. Sue Ryder poskytuje sociální služby seniorům od roku 1998. V rámci projektu Cesta životem se ve službě domov pro seniory zaměřuje na práci s biografií klientů podle ošetřovatelského modelu profesora Böhma. Integruje paliativní péči za podpory programu Spolu až do konce.

Pomocná síla v přímé péči – vhodné i pro studenty

Domov Sue Ryder, z.ú. přijme do svého kolektivu pro zástup na období květen - říjen

pomocnou sílu v přímé péči – vhodné i pro studenty

Požadujeme:

- čistý trestní rejstřík,

- pozitivní vztah k seniorům,

- předchozí zkušenost s prací v sociálních službách pro seniory je vítána.

- pracovní náplň: přímá péče u klientů domova pro seniory

 Nabízíme:

- dohoda o provedení práce

- platové podmínky: 150,- Kč/ hod.

- pracovní doba v nepřetržitém provozu (10-12h směny)

- smysluplnou práci s důrazem na důstojnost člověka a na vysokou kvalitu služby,

- možnost přespávání mezi směnami v areálu,

- možnost dotovaného stravování v areálu,

- bezplatné masáže a další benefity.

- nástup dle dohody

Životopisy s motivačním dopisem zasílejte na e-mail nebo poštou k rukám paní Kateřiny Králové, Domov Sue Ryder, z.ú., Michelská 1/7, 140 00 Praha 4 nebo jako odpověď na tento inzerát. Vybraní uchazeči budou pozváni k pohovorům. Přijímací řízení probíhá formou vícekolového výběrového řízení.

Organizace si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit bez výběru kandidáta.

Společnost
Domov Sue Ryder, z. ú.
Adresa
Michelská 1/7, Praha – Michle
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 150 Kč / hodina
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o provedení práce (DPP)
Datum práce
Datum práce: 1.5.2022 – 31.10.2022
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

Domov Sue Ryder, z. ú., Kateřina Králová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.