Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.

Marketingový specialista

Hledáme nového kolegu pro spolupráci na marketingových a PR aktivitách Vysoké školy ekonomie a managementu se zájmem o danou problematiku a nové trendy.

Příležitost pracovat v mladém kolektivu, získat prostor pro seberealizaci, možnost podílet se na tvorbě reklamních kampaní a udávat jejich směr.

Pracovní náplň:

  • Správa reklamních kampaní v souladu s mediaplánem
  • Komunikace s obchodními zástupci, zajištění reklamního prostoru
  • Zodpovědnost za přípravu podkladů a jejich dodání v souladu se zadáním, technickými specifikacemi
  • Strategie a každodenní správa sociálních sítí společnosti (Instagram, TikTok, Facebook, LinkedIn apod.)
  • Správa PPC reklam
  • Tvorba základního audiovizuálního obsahu
  • Analýza a vyhodnocování kampaní a výkonu jednotlivých komunikačních kanálů
  • Příprava PR článků a dalších textů
  • Realizace dalších projektů v rámci propagace společnosti
  • Spolupráce s externími subjekty v rámci rozvojových projektů, komunikace s dodavateli, subdodavateli
  • Aktivní vyhledávání nových příležitostí, rešerše
  • Prezentace společnosti navenek

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání
  • předchozí zkušeností z oblasti marketingu a PR vítány
  • znalost práce MS Office na profesionální úrovni
  • zkušenosti s grafickými editory a správou webových stránek
  • znalost cizího jazyka (AJ) výhodou
  • schopnost rychlé orientace
  • výborná znalost českého jazyka a talent na psaní textů
  • estetické cítění a cit pro detail
  • schopnost efektivně analyzovat, vyhodnocovat a zpracovávat získané informace
  • velmi dobré organizační schopnosti, komunikační a prezentační dovednosti, aktivní přístup, samostatnost, schopnost řešit složité situace s klidem a rozvahou, všeobecný přehled

Nabízíme:

  • Prostor pro seberealizaci
  • Hlavní pracovní poměr s pružnou pracovní dobou
  • Nástup možný ihned, případně dle dohody
  • Další vzdělávání a supervizi
  • 5 týdnů dovolené
  • Zaměstnanecké benefity (home office, sick days, stravenky, karta Multisport, zaměstnanecké pobyty, studium na VŠEM apod.)

V případě vážného zájmu o tuto pozici zasílejte své životopisy v českém jazyce společně s motivačním dopisem (CV_prijmeni.pdf a MD_prijmeni.pdf).

Uchazeči splňující stanovené podmínky jsou pozváni do I. kola výběrového řízení, které zjišťuje osobnostní předpoklady uchazeče (ústní pohovor) a proběhne v průběhu května/června 2022.

Společnost
VŠEM
Adresa
Nárožní 2600/9a, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna, Profesní/osobní kouč, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Média, reklama a PR, Marketingová komunikace, Specialista PR, Media Planner, Specialista marketingu, PPC specialista, Specialista sociálních sítí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.