Lékaři bez hranic jsou jednou z největších humanitárních a zdravotnických organizací na světě s projekty ve více než 70 zemích světa. Zaměřují se na poskytování krizové zdravotnické pomoci populacím postiženým válkami, přírodními katastrofami či nedostatkem základní zdravotní péče. Mezi hlavní cíle české kanceláře patří nábor nových spolupracovníků a spolupracovnic pro mise v zahraničí, získávání finančních příspěvků a informování veřejnosti o práci organizace v krizových oblastech.

ASISTENT/KA PÉČE O DÁRCE

Místo: Praha 8, Palmovka

Typ smlouvy: hlavní pracovní poměr na poloviční úvazek

Délka spolupráce: do konce roku 2022

Preferovaná doba nástupu: od 20. 06. 2022

Zajímají vás osudy lidí a fandíte práci Lékařů bez hranic?

Lékaři bez hranic přinášejí zdravotnickou pomoc tam, kde je potřeba. Nestranně. Nezávisle. Neutrálně.

Chcete vstoupit do světa nezisku?

Rozumět fundraisingu a komunikaci s dárci jsou obrovské zkušenosti pro jakoukoli budoucí pracovní pozici nejen v neziskovém sektoru.

KOHO HLEDÁME?

  • Člověka s nadšením a vírou v hodnoty naší organizace (které dárci vycítí během e-mailové či telefonní komunikace s Vámi)
  • Člověka, který vládne slovem (výřečného, proaktivního s kreativní komunikací)
  • Člověka, který cítí s ostatními (má vztah k lidem a chce pomáhat a zapojit se do péče o dárce)

CO VÁS ČEKÁ?

  • Budete pečovat o naše dárce, odpovídat na jejich dotazy a vyřizovat jejich požadavky, po e-mailu a po telefonu
  • Budete mít možnost nahlédnout do fungování dárcovské databáze
  • Při rozhovorech můžete trénovat svoji schopnost naslouchat, argumentovat a schopnost empatie

CO NABÍZÍME?

  • Práci, která má smysl a jejímž výsledkem je pomoc tam, kde je zapotřebí
  • Přátelský kolektiv a zkušenost s neziskem a humanitární pomocí
  • Možnost setkat se se zajímavými lidmi, kteří se zúčastnili zahraničních misí
  • Očekávaná pracovní doba: 20h týdně, a to takto: pondělí–čtvrtek 9:00-12:00, případně pouze 3 z těchto dní 9:00-13:00, pátek 9:00-17:00
  • Zázemí moderní kanceláře s milou paní recepční, kde jsou pejsci vítáni
  • Zaměstnanecké benefity v souladu s vnitřní politikou Lékařů bez hranic: 5 týdnů dovolené, možnost práce z domova, sick days, jazykové vzdělávání, profesní rozvoj, příspěvek na volnočasové aktivity

Prosíme o vložení životopisu a krátkého motivačního dopisu v českém jazyce. V motivačním dopise uvádějte především důvody, proč se chcete zapojit do týmu Lékařů bez hranic a co pro tuto konkrétní pozici nabízíte.

Budeme kontaktovat pouze vybrané uchazeče, kteří dodají všechny požadované podklady. Děkujeme za pochopení.

Přihlášky se přijímají do neděle 05. 06. 2022 do půlnoci.

Společnost
Lékaři bez hranic
Adresa
Zenklova 2245/29, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Základní)
Benefity: Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Dog-friendly office
Zařazeno: Administrativa, Zákaznický servis, Asistent/asistentka, Pracovník call centra, Vkládání dat do počítače, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné i pro: tělesně postižení, vozíčkáři.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.