Klinika UNICA, jedna z předních evropských klinik reprodukční medicíny, která se věnuje pacientům z více než 20 zemí Evropy, hledá do svého pražského týmu koordinátorku/koordinátora pro zahraniční pacienty.

Lékařský tým je složen z českých i světových odborníků a specialistů a medicína je kladena vždy na první místo. Staňte se členem našeho týmu profesionálů.

Náplň práce

  • komunikace s pacienty s důrazem na schopnost povzbudit pacienta, napomoci při vyrovnávání se s faktem onemocnění a případných neúspěších, schopnost zbavovat pacienta obav a úzkosti
  • příprava párů k jejich terapii, provedení celým procesem léčby a spolupráce s lékaři, psychology, sestrami a dalšími odborníky
  • administrativa spojená s léčbou a další administrativní činnosti, především objednávání pacientů, podávání informací pacientům, vedení zdravotnické dokumentace, zadávání dat do PC apod.

Požadavky

  • francouzský jazyk na velmi dobré úrovni, pro osobní i písemnou komunikaci s klienty, další cizí jazyk výhodou
  • ukončené SŠ/VŠ vzdělání (zdravotnické vzdělání není podmínkou)
  • komunikativní osobnost, příjemné vystupování
  • organizační schopnosti
  • pozitivní a iniciativní přístup k práci, samostatnost, spolehlivost
  • práce s PC, základní programy MS Office
  • flexibilní přístup k práci
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • práce v cestovním ruchu a ve službách s náročnými klienty výhodou

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • přátelský přístup a péči o zaměstnance
  • příjemnou atmosféru a vztahy na pracovišti
  • příležitost pracovat v mezinárodním prostředí
  • možnost kariérního postupu prostřednictvím interních vzdělávacích programů

Benefity

  • MultiSport karta
  • zvýhodněné volání i pro rodinné příslušníky
  • jazykové kurzy, vzdělávací semináře
  • příspěvek na stravování/stravenky
  • po odpracovaném roce 5 dní dovolené navíc
  • Sick days
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Firemní akce

V případě zájmu prosím pošlete Váš životopis.

Společnost
UNICA
Adresa
Bucharova 2657/12, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Francouzština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.