Společnost AV MEDIA SYSTEMS, a.s. je předním poskytovatelem prezentační a audiovizuální techniky na českém trhu. Klientům poskytujeme špičkové služby s velkou přidanou hodnotou. Naše technická řešení integrují nejnovější technologie tak, aby klientům přinášely nejen maximální užitek, ale i radost.

OBCHODNÍ KONZULTANT/ KONZULTANTKA - Olomoucký a Zlínský kraj

AV MEDIA SYSTEMS, a.s. dlouhodobě úspěšně mění výuku na českých školách. Pevně věříme, že audiovizuální technologie pomohou vtáhnout/zapojit žáky a studenty do výuky a pomohou jim tak dosáhnout lepších studijních výsledků. Aktuálně do školství proudí množství finančních prostředků z UE. Pomozte je spolu s námi školám smysluplně využít, chopte se jedinečné obchodní příležitosti a staňte se součástí našeho týmu.

Co budete dělat:

· aktivně vyhledávat nové kontakty, pečovat o stávající zákazníky a budovat s nimi dlouhodobá partnerství,

· navrhovat vhodná AV a ICT řešení spojená s výukou různých předmětů (např. interaktivní výuka, výuka cizích jazyků, přírodních věd, informatiky a robotiky …),

· společně s našimi partnery připravovat a realizovat projekty pro čerpání EU dotací ve školách v oblastech od vzdělávání pedagogů,

· jednat se zřizovateli škol a vzdělávacích zařízení,

· aktivně se podílet na marketingových aktivitách segmentu školy.

Co od vás očekáváme:

· nutnou dávku pozitivní energie,

· alespoň SŠ vzdělání s maturitou,

· schopnost prosadit se a schopnost vytvořit dlouhodobý obchodní vztah (máte předchozí zkušenosti na obchodní pozici),

· jste držitelem/držitelkou ŘP sk. B, aktivně řídíte.

Uvítáme:

· pokud máte komunikační znalost AJ,

· základní orientaci v oblasti ICT a moderních technologiích,

· vaše případné zkušenosti s prodejem klientům školství (příp. ze státní správy)

· orientaci v evropských dotačních titulech.

Co vám nabízíme:

· práci ve společnosti, která je leaderem na poli moderní výuky s využitím technologií,

· zázemí silné značky se širokým portfoliem zákazníků a podmínkami pro jejich dlouhodobý rozvoj,

· kvalitně definovaná řešení a špičkové produkty, které budete prodávat,

· podporu a inspiraci od úspěšných kolegů konzultantů a podporu dalších specialistů spojených s vedením obchodních případů,

· při dosažení kvalitních obchodních výsledků, vás čeká nadstandardní finanční ohodnocení – provizní systém

· možnost flexibilně řídit svůj pracovní čas,

· služební vůz i k soukromému užití, mobilní telefon, notebook a další zaměstnanecké benefity

Společnost
AV MEDIA
Adresa
Olomouc
Zlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Prodej a obchod, Account Manager, IT konzultant, Obchodní zástupce, Regionalní obchodní manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.