Do našeho týmu hledáme zkušeného MARKEŤÁKA/ MARKEŤAČKU s kreativní duší a hlavou plnou nápadů.

Pokud jsi na sociálních sítích jako doma, rád pracuješ na zajímavých projektech a zvládneš vytvořit i tiskové materiály, tak se nám určitě ozvy zasláním životopisu!

Náplň práce:

* komunikace s externími agenturami
* příprava a spolupráce na projektech
* vytváření tiskových materiálů, interních publikací
* správa a tvorba obsahu sociálních sítí
* sledování trendů v našem oboru i marketingu
* spolupráce napříč firemními odděleními

Požadujeme:

* pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, kreativitu
* zkušenosti v oblasti marketingu
* analytické myšlení
* ČJ – výborný mluvený i psaný projev
* zkušenost s grafickým programem Canva nebo jiným
* velmi dobrou znalost práce na PC a zkušenosti v užívání online marketingových nástrojů
* řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

* příjemné pracovní prostředí a pohodový tým
* zaměstnání na hlavní pracovní poměr (možnost i práce na ŽL)
* 25 dní dovolené
* nástup možný ihned nebo dle dohody
* motivující finanční mzda
* lokalita: Brno

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Consulting, s.r.o. se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost
Jobs Contact Consulting, s.r.o.
Adresa
Mánesova 3014/16, Brno – Královo Pole
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 40 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Média, reklama a PR, Administrativní pracovník, Grafik, Marketingová komunikace, Specialista marketingu, Online Marketing, Specialista sociálních sítí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Jobs Contact Consulting, s.r.o., Martina Karolová
+420 602 642 915
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.