Marius Pedersen a.s. je přední společností v České republice zabývající se moderními metodami hospodaření se všemi druhy odpadů a dalšími komunálními službami.

BRIGÁDA POPELÁŘ

Chcete si splnit své dětské sny a stát se přes léto POPELÁŘEM? Nabízíme letní brigádu na pozici POPELÁŘ / DĚLNÍK SVOZU ODPADŮ

Náplň práce:

  • provádět určené práce při zajišťování svozu odpadů
  • provádět manipulaci s odpadovými nádobami

Nabízíme:

  • zodpovědnou práci ve stabilní společnosti, kde se můžete dále rozvíjet a realizovat
  • možnost získání praxe a rozšíření kvalifikace
  • bezpečné pracovní prostředí a kvalitní pravidelně udržované ochranné pomůcky

Požadavky:

  • dobrý zdravotní stav
  • plnoletost
  • smysl pro zodpovědnost a spolehlivost

V případě zájmu kontaktujte paní Beranovou na tel. 734 411 454, zanechte nám kontakt prostřednictvím odpovědního formuláře, nebo přijďte na naší provozovnu ve všední dny v čase od 8:00 do 15:00.

Adresa: Ždánice 170, Kostelec nad Černými lesy, PSČ 281 63

Společnost
Marius Pedersen a.s.
Adresa
Ždánice
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Řemeslné a manuální práce, Služby, Závozník, Dělník, Skladník/manipulant, Popelář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti (DPČ), dohoda o provedení práce (DPP), jiné
Datum práce
Datum práce: 1.5.2022 – 31.10.2022
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro důchodce.

NYKOS a.s. Ždánice, Nebovidy, Daniela Beranová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.