Pro našeho klienta, špičkovou kliniku pro léčbu obezity a přidružených metabolických onemocnění, hledáme posilu do týmu na pozici:

FYZIOTERAPEUT

Náplň práce:

  • provádění fyzioterapie na lůžkovém oddělení ortopedie a bariatrie
  • péče o pacienty po ortopedických operacích
  • možnost působení v ambulanci fyzioterapie
  • spolupráce s týmem lékařů

Požadavky:

  • získaná odborná způsobilost k výkonu povolání fyzioterapeut (VOŠ, Bc., Mgr.)
  • registrace a praxe v oboru výhodou
  • spolehlivost a zodpovědnost
  • příjemné vystupování

Co Vám můžeme nabídnout?

  • nadstandardní platové ohodnocení 40-50.000 Kč
  • smlouvu na hlavní pracovní poměr
  • po dohodě možnost uzpůsobit pracovní dobu Vašim časovým možnostem
  • stravenky, firemní benefity (fitness přímo v areálu kliniky)
  • možnost dalšího vzdělávání, možnost účasti na vzdělávacích seminářích, konferencích

Lokalita: Praha 3

Nástup možný ihned / dohodou.

Zasláním Vašeho životopisu zároveň udělujete souhlas s poskytnutím Vašich osobních údajů personální agentuře Job Solution a.s. a zařazení do databáze.

Společnost
Job Solution a.s.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 40 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Nadstandardní lékařská péče, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Fyzioterapeut
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, jiné
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Job Solution a.s., Ing. Jan Linhart
724 571 718
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.