Jsme firma sídlící nedaleko centra Českých Budějovic na Rudolfovské třídě s pobočkami v Praze a v Kostelci na Hané. Zabýváme se dovozem a prodejem finských kolových nakladačů Avant, finských pracovních plošin Leguan, českých vibračních sít CZ SCREEN a německých zametačů BEMA. Provádíme servis těchto strojů. Provozujeme půjčovnu strojů a nářadí. Více informací naleznete na www.avistech.cz .

Vedoucí servisu, kooordinátor

Přijmeme nového člena týmu na pozici vedoucího servisu a výroby, koordinátora zakázek. Výkon práce je na Rudolfovské 200/90, 370 01 České Budějovice.

Pracovní náplň:

  • vedení teamu servisních mechaniků a svářečů
  • koordinace zakázek
  • vyhodnocování efektivity teamu
  • zajišťování kompletace jednotlivých zakázek
  • řešení dílčích nákupů a objednávání materiálu a zboží na zakázky
  • udržování zákaznických kontaktů

Požadujeme:

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • organizační schopnosti
  • ŘP skupiny B
  • znalost PC ( WORD, EXCEL, OUTLOOK)
  • znalost CAD vítána
  • Znalost cizího jazyka (GER, ENG) vítána
  • čistý trestní rejstřík
  • přesnost, spolehlivost.

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání v silné firmě
  • velmi zajímavé finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • telefon
  • příspěvek na dojíždění.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte zaslat emailem svůj životopis na email níže nebo volejte na telefon 602 118 106.

Společnost
Avistech s.r.o.
Adresa
Rudolfovská tř. 200/90, České Budějovice – České Budějovice 4
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 55 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Zákaznický servis, Auto - moto, Automechanik, Servisní technik, Autoelektrikář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.