Jsme emorfiq, parta mladých nadšenců, kteří tvoří unikátní softwarový produkt – ecommerce platformu emorfiq eSales. Vytváříme e-commerce řešení, které poskytne firmám svobodu využívat ověřené funkce a měnit se podle aktuálních potřeb. A to bez nutnosti být závislý na obrovském objemu programátorských kapacit. S vývojem máme 15 let zkušeností, na trhu už jsme 4 roky a máme za sebou řadu projektů, které prokázaly, že naše vize dává smysl.

Tykáme si, milujeme výzvy a nezkazíme žádnou legraci. Věříme, že mezi nás zapadneš a budeš se cítit jako platný člen našeho týmu, který spolu s námi ovlivňuje rozvoj celé naší firmy.

Pojď si přečíst, o čem se mluví v týmu, do něhož bys nastoupil:

Matěj: Hele, Pepo, jak to vypadá s tím naším novým obchoďákem?

Pepa: To je dobře, že se ptáš. Chtěl jsem se totiž zeptat i já vás, jak byste si našeho obchodníka představovali.

Matěj: No rozhodně jako srdcaře. Člověka, co bude nadšený pro vizi našeho produktu a vidí v něm smysl. Co nemá problém jít a vysvětlit naši vizi potenciálním klientům a baví ho to. A taky by bylo fajn, kdyby s námi vedle práce občas zašel i na pivko. Prostě kolega, co nebere lidi jako stroje, ale jako parťáky.

Patrik: Souhlas. Já ho zas vidím jako někoho, kdo dokáže (a chce) dělat víc, než se od něj očekává. A než má napsáno v popisu práce. Kdo bude přemýšlet o businessu našich klientů a dokáže jim vysvětlit, jak jim můžeme naším produktem pomoct.

Matěj: Taky bych byl rád, kdyby na jednu stranu šel do zkoušení nových věcí, ale současně měl už dost zažito. Prostě že koukne a ví, kudy cesta nevede. A že se nebude bát prošlapat cesty nové a hledat další způsoby, jak s lidmi komunikovat.

Pepa: Já bych tam teda ještě přidal, že by měl mít s obchodem minimálně pár let zkušenosti, dokázal vybojovat nové projekty a nebál se mít nastavený plán na vyšší desítky milionů. A ideálně taky smysl pro humor. Mimochodem, co mu za to nabídneme?

Matěj: Určitě u nás bude mít výborné finanční ohodnocení, víš že super lidí si vážíme. Samozřejmě volnou pracovní dobu, homeofficy a profesní rozvoj. A hlavně bude u toho, když firma raketově roste díky jedinečnému produktu na atraktivním trhu e-commerce.

Pepa: Já myslím, že to nejdůležitější pro něj ale bude to, že nebude začínat od nuly. Máme pro něj připravenou databázi vybraných firem, v onlinu komunikujeme informace atraktivní pro potenciální klienty a hlavně generujeme horké příležitosti, kde může náš obchodník rovnou ukázat své přesvědčovací schopnosti, aniž by musel trávit čas zbytečným navoláváním.

Matěj: Paráda, to zní skvěle. Tak my to v tom inzerátu zdůrazníme a jdeme ho hodit na net.

Pepa: Super, tak dík!

--

Určitě tě zajímá, co vlastně děláme - mrkni na https://www.emorfiq.com/produkty/emorfiq-esales

Pokud máš rád výzvy, hledáš fajn partu lidí, která drží za jeden provaz a chceš být součástí raketově rostoucího startupu, zašli nám svůj životopis nebo LNKD profil my se ti ozve s dalším postupem. Těšíme se na tebe!


Informace o pozici

Společnost
Webtown, s.r.o.
Adresa
Korunní 860/20, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 80 000 – 120 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Notebook, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Dog-friendly office, Children-friendly office
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Prodej a obchod, Obchodní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Emorfiq - ecommerce řešení nové generace, Matěj Mrázek
777 885 882